Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 15 қазандағы № 1847 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабының 5-1 тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 2024 жылғы 24 қыркүйектегі № 441, № 442, № 443, № 444, № 445, № 446 бұйрықтарымен бекітілген жерге орналастыру жобалары негізінде Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай қаласы әкімдігінің құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесіне елді мекендердің жері санатынан осы қаулының қосымшасына сәйкес жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Жүндібаев
Әкімдіктің
2024 жылғы 15 қазандағы
№ 1847 қаулысына
қосымша
"Қостанай қаласы әкімдігінің құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесіне қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
1. Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,0792 гектар, "Қостанай қаласы, Береке шағын ауданында егжей-тегжейлі жоспарлау жобасы бойынша № 124 9 қабатты тұрғын үйге инженерлік коммуникацияларды салу" объектісі бойынша инженерлік коммуникацияларды (сыртқы байланыс желілері) жүргізу үшін;
2. Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,0234 гектар, "Қостанай қаласы, Береке шағын ауданында егжей-тегжейлі жоспарлау жобасы бойынша № 124 9 қабатты тұрғын үйге инженерлік коммуникацияларды салу" объектісі бойынша инженерлік коммуникацияларды (жылумен жабдықтау) жүргізу үшін;
3. Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,0520 гектар, "Қостанай қаласы, Береке шағын ауданында егжей-тегжейлі жоспарлау жобасы бойынша № 124 9 қабатты тұрғын үйге инженерлік коммуникацияларды салу" объектісі бойынша инженерлік коммуникацияларды (ЭБЖ) жүргізу үшін;

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 15 октября 2024 года № 1847
В соответствии с подпунктом 5-1 со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании землеустроительных проектов, утвержденных приказами государственного учреждения "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" от 24 сентября 2024 года № 441, № 442, № 443, № 444, № 445, № 446 акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному учреждению "Отдел строительства акимата города Костаная" из категории земель населенных пунктов публичный сервитут на земельные участки, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления в течение пяти рабочих дней со дня подписания на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М. Жундубаев
Приложение
к постановлению акимата
от 15 октября 2024 года
№ 1847
Перечень земельных участков, на который устанавливается публичный сервитут государственному учреждению "Отдел строительства акимата города Костаная"
1. Земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, микрорайон Береке, общей площадью 0,0792 гектар, для прокладки инженерных коммуникаций по объекту "Строительство инжинерных коммуникаций к 9-ти этажному жилому дому № 124 по проекту детальной планировки в микрорайоне Береке, город Костанай" (наружные сети связи);
2. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, микрорайон Береке, общей площадью 0,0234 гектар, для прокладки инженерных коммуникаций по объекту "Строительство инжинерных коммуникаций к 9-ти этажному жилому дому № 124 по проекту детальной планировки в микрорайоне Береке, город Костанай" (теплоснабжение);
3. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, микрорайон Береке, общей площадью 0,0520 гектар, для прокладки инженерных коммуникаций по объекту "Строительство инжинерных коммуникаций к 9-ти этажному жилому дому № 124 по проекту детальной планировки в микрорайоне Береке, город Костанай" (ЛЭП);

4. Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,0160 гектар, "Қостанай қаласы, Береке шағын ауданында егжей-тегжейлі жоспарлау жобасы бойынша № 124 9 қабатты тұрғын үйге инженерлік коммуникацияларды салу" объектісі бойынша инженерлік коммуникацияларды (канализация) жүргізу үшін;
5. Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,0417 гектар, "Қостанай қаласы, Береке шағын ауданында егжей-тегжейлі жоспарлау жобасы бойынша № 124 9 қабатты тұрғын үйге инженерлік коммуникацияларды салу" объектісі бойынша инженерлік коммуникацияларды (газбен жабдықтау) жүргізу үшін;
6. Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,0180 гектар, "Қостанай қаласы, Береке шағын ауданында егжей-тегжейлі жоспарлау жобасы бойынша № 124 9 қабатты тұрғын үйге инженерлік коммуникацияларды салу" объектісі бойынша инженерлік коммуникацияларды (сумен жабдықтау) жүргізу үшін.

4. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, микрорайон Береке, общей площадью 0,0160 гектар, для прокладки инженерных коммуникаций по объекту "Строительство инжинерных коммуникаций к 9-ти этажному жилому дому № 124 по проекту детальной планировки в микрорайоне Береке, город Костанай" (канализация);
5. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, микрорайон Береке, общей площадью 0,0417 гектар, для прокладки инженерных коммуникаций по объекту "Строительство инжинерных коммуникаций к 9-ти этажному жилому дому № 124 по проекту детальной планировки в микрорайоне Береке, город Костанай" (газоснабжение);
6. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, микрорайон Береке, общей площадью 0,0180 гектар, для прокладки инженерных коммуникаций по объекту "Строительство инжинерных коммуникаций к 9-ти этажному жилому дому № 124 по проекту детальной планировки в микрорайоне Береке, город Костанай" (водоснабжение).