"Объектілік көлемдегі табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Рудный қаласы әкімінің 2024 жылғы 11 маусымдағы № 3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімінің 2024 жылғы 30 қыркүйектегі № 6 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Рудный қаласы әкімінің "Объектілік көлемдегі табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2024 жылғы 11 маусымдағы № 3 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 197640 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
В. Ионенко

О признании утратившим силу решения акима города Рудного от 11 июня 2024 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера объектового масштаба"
Решение акима города Рудного Костанайской области от 30 сентября 2024 года № 6
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение акима города Рудного "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера объектового масштаба" от 11 июня 2024 года № 3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 197640).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
В. Ионенко