Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 92 "Рудный қаласының 2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2024 жылғы 9 қазандағы № 163 шешімі
Рудный қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 92 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Рудный қаласының 2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 493 609,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 35 430 244,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 65 668,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 130 744,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14 866 953,4 мың теңге;
2) шығындар – 52 486 991,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 81 043,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 9 099 124,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 011 463,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 011 463,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024 жылға арналған жергілікті атқарушы орган резервінің мөлшері 186 355,9 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 92 "О городском бюджете города Рудного на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 9 октября 2024 года № 163
Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 92 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Рудного на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 493 609,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 35 430 244,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 65 668,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 130 744,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 14 866 953,4 тысячи тенге;
2) затраты – 52 486 991,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -81 043,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 9 099 124,9 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 011 463,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 011 463,7 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить размер резерва местного исполнительного органа на 2024 год в сумме 186 355,9 тысячи тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

154 655,7
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
154 655,7
2
Әлеуметтiк көмек
1 868 369,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 868 369,2
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 750,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
216 631,7
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
21 798,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
299 267,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
580 459,4
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
574 055,1
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
169 408,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
361 621,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
361 621,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
188 679,8
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 512,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
649,5
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
130 094,1
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
26 342,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
12 344,5
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 246 133,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10 817 768,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
293 661,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
100 576,0
059
Елді мекенге бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу
193 085,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 786 348,2
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 197 778,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

154 655,7
005
Государственная адресная социальная помощь
154 655,7
2
Социальная помощь
1 868 369,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 868 369,2
006
Оказание жилищной помощи
6 750,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
216 631,7
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
21 798,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
299 267,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
580 459,4
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
574 055,1
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
169 408,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
361 621,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
361 621,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
188 679,8
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 512,0
021
Капитальные расходы государственного органа
649,5
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
130 094,1
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
26 342,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 344,5
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 246 133,3
1
Жилищное хозяйство
10 817 768,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
293 661,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
100 576,0
059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту
193 085,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 786 348,2
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 197 778,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

1 758,0
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
63 006,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
63 006,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 759,0
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
5 247,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
98 453,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
98 453,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98 453,0
02
Қорғаныс
54 265,0
1
Әскери мұқтаждар
54 265,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
54 265,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
54 265,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
86 169,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
86 169,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
86 169,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
86 169,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 308 295,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
247 470,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
247 470,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
247 470,0
2
Әлеуметтiк көмек
1 818 117,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 818 117,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7 230,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
177 782,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
22 523,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
321 746,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
571 351,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету

1 758,0
5
Планирование и статистическая деятельность
63 006,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
63 006,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
57 759,0
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
5 247,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
98 453,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
98 453,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
98 453,0
02
Оборона
54 265,0
1
Военные нужды
54 265,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
54 265,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
54 265,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
86 169,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
86 169,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
86 169,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
86 169,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 308 295,0
1
Социальное обеспечение
247 470,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
247 470,0
005
Государственная адресная социальная помощь
247 470,0
2
Социальная помощь
1 818 117,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 818 117,0
006
Оказание жилищной помощи
7 230,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
177 782,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
22 523,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
321 746,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
571 351,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью