Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 13 қарашадағы № 984 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабы 1-тармағы 5-1) тармақшасына, 69-бабы 4-тармағы 2) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, өтініш негізінде Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесіне мынадай жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін:
Рудный қаласы, 11 шағынаудан мекенжайы бойынша сыртқы электрмен жабдықтау тораптарын төсеу, байланыс желілері мен абаттандыру мақсатында көлемі 0,0462 га;
Рудный қаласы, 11 шағынаудан мекенжайы бойынша сыртқы электрмен жабдықтау тораптарын төсеу, байланыс желілері мен абаттандыру мақсатында көлемі 0,0791 га;
Рудный қаласы, 11 шағынаудан мекенжайы бойынша сыртқы электрмен жабдықтау тораптарын төсеу, байланыс желілері мен абаттандыру мақсатында көлемі 0,4053 га.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі В. Ионенко

Об установлении публичного сервитута государственному учреждению "Рудненский городской отдел строительства" акимата города Рудного на земельные участки
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 13 ноября 2024 года № 984
В соответствии с подпунктом 5-1) пункта 1 статьи 18, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заявления, акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут государственному учреждению "Рудненский городской отдел строительства" акимата города Рудного на следующие земельные участки:
площадью 0,0462 га, в целях прокладки наружных сетей электроснабжения, сетей связи и благоустройства, по адресу: город Рудный, микрорайон 11;
площадью 0,0791 га, в целях прокладки наружных сетей электроснабжения, сетей связи и благоустройства, по адресу: город Рудный, микрорайон 11;
площадью 0,4053 га, в целях прокладки наружных сетей электроснабжения, сетей связи и благоустройства, по адресу: город Рудный, микрорайон 11.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного В. Ионенко