Арқалық қаласы әкімінің 2024 жылғы 28 наурыздағы № 04 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімінің 2024 жылғы 11 қыркүйектегі № 12 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңына, төтенше жағдайдың алдын алу және оны жою жөніндегі қалалық комиссиясының жоспардан тыс отырысының 2024 жылғы 10 қыркүйектегі № 8 хаттамасына сәйкес Арқалық қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Арқалық қаласы әкімінің 2024 жылғы 28 наурыздағы № 04 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Арқалық қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімге қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы шешімнің Арқалық қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ә. Асанов

О признании утратившим силу решения акима города Аркалыка от 28 марта 2024 года № 04 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима города Аркалыка Костанайской области от 11 сентября 2024 года № 12
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", протоколом внепланового заседания городской комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 10 сентября 2024 года № 8 аким города Аркалыка РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Аркалыка от 28 марта 2024 года № 04 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Аркалыка" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Аркалыка.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Асанов