Мәслихаттың 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 77 "Арқалық қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2024 жылғы 20 мамырдағы № 111 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 77 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арқалық қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10600910,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3027453,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 28518,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 114200,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 7430739,1 мың тенге, оның ішінде субвенциялардың көлемі – 554078,0 мың теңге;
2) шығындар – 10451493,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 38261,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 51688,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 13427,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 392000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -280844,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 280844,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 51688,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13427,0 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2023 года № 77 "О бюджете города Аркалыка на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 20 мая 2024 года № 111. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Аркалыка на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 77 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Аркалыка на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 10600910,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3027453,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 28518,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 114200,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7430739,1 тысяч тенге, из них объем субвенций – 554078,0 тысяч тенге;
2) затраты – 10451493,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 38261,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 51688,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13427,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 392000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -280844,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 280844,7 тысяч тенге:
поступление займов – 51688,0 тысяч тенге;
погашение займов – 13427,0 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

232 142,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
232 142,0
2
Әлеуметтiк көмек
575 509,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
575 509,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
55 153,6
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
77 173,4
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
9 304,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
142 832,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
112 779,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
71 409,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
106 858,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
223 005,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
223 005,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108 772,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 000,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
481,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
110 559,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 193,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 070 648,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
321 571,6
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
3 906,0
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
3 906,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлiмi
282 770,6
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
91 281,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
191 489,6
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
34 895,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру

232 142,0
005
Государственная адресная социальная помощь
232 142,0
2
Социальная помощь
575 509,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
575 509,0
006
Оказание жилищной помощи
55 153,6
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
77 173,4
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
9 304,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
142 832,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
112 779,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
71 409,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
106 858,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
223 005,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
223 005,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
108 772,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 000,0
021
Капитальные расходы государственного органа
481,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
110 559,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 193,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 070 648,4
1
Жилищное хозяйство
321 571,6
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
3 906,0
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
3 906,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
282 770,6
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
91 281,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
191 489,6
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
34 895,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда