Арқалық қаласы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 145 шешімі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-7-тармағына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арқалық қаласы Аңғар ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42915,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3743,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 39172,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 39172,0 мың теңге;
2) шығындар – 42915,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2025 жылға арналған Арқалық қаласы Аңғар ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 39172,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Арқалық қаласы Восточный ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71562,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6782,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 64780,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 64780,0 мың теңге;
2) шығындар – 71562,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
4. 2025 жылға арналған Арқалық қаласы Восточный ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 64780,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Арқалық қаласы Екідің ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27110,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 806,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26304,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 26304,0 мың теңге;
2) шығындар – 27110,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;

О бюджетах сел и сельских округов города Аркалыка на 2025-2027 годы
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 30 декабря 2024 года № 145
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Ангарское города Аркалыка на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 42915,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3743,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 39172,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 39172,0 тысяч тенге;
2) затраты – 42915,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете села Ангарское города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2025 год в сумме 39172,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет села Восточное города Аркалыка на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 71562,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6782,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 64780,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 64780,0 тысяч тенге;
2) затраты – 71562,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете села Восточное города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2025 год в сумме 64780,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет села Екидин города Аркалыка на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 27110,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 806,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26304,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 26304,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27110,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
6. 2025 жылға арналған Арқалық қаласы Екідің ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 26304,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Арқалық қаласы Жалғызтал ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25719,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4278,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21441,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 21441,0 мың теңге;
2) шығындар – 25719,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
8. 2025 жылға арналған Арқалық қаласы Жалғызтал ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 21441,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Арқалық қаласы Әбдіғаппар хан ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28852,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1417,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 27435,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 27435,0 мың теңге;
2) шығындар – 28852,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
10. 2025 жылға арналған Арқалық қаласы Әбдіғаппар хан ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 27435,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Арқалық қаласы Көктау ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23629,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1372,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22257,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 22257,0 мың теңге;
2) шығындар – 23629,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
12. 2025 жылға арналған Арқалық қаласы Көктау ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 22257,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что в бюджете села Екидин города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2025 год в сумме 26304,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет села Жалгызтал города Аркалыка на 2025-2027 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 25719,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4278,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21441,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 21441,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25719,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
8. Учесть, что в бюджете села Жалгызтал города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2025 год в сумме 21441,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет села Әбдіғаппар хан города Аркалыка на 2025-2027 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 28852,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1417,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 27435,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 27435,0 тысяч тенге;
2) затраты – 28852,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
10. Учесть, что в бюджете села Әбдіғаппар хан города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2025 год в сумме 27435,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет села Коктау города Аркалыка на 2025-2027 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 23629,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1372,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22257,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 22257,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23629,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
12. Учесть, что в бюджете села Коктау города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2025 год в сумме 22257,0 тысяч тенге.

13. Арқалық қаласы Үштөбе ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26294,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2952,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23342,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 23342,0 мың теңге;
2) шығындар – 26294,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
14. 2025 жылға арналған Арқалық қаласы Үштөбе ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 23342,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Арқалық қаласы Фурманов ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23, 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39467,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7262,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 128,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 32077,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 32077,0 мың теңге;
2) шығындар – 39467,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
16. 2025 жылға арналған Арқалық қаласы Фурманов ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 32077,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Арқалық қаласы Целинный ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26, 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26824,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4742,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22082,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 22082,0 мың теңге;
2) шығындар – 26824,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
18. 2025 жылға арналған Арқалық қаласы Целинный ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 22082,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29, 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

13. Утвердить бюджет села Уштобе города Аркалыка на 2025-2027 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 26294,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2952,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23342,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 23342,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26294,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
14. Учесть, что в бюджете села Уштобе города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2025 год в сумме 23342,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет села Фурманово города Аркалыка на 2025-2027 годы согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 39467,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7262,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 128,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 32077,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 32077,0 тысяч тенге;
2) затраты – 39467,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
16. Учесть, что в бюджете села Фурманово города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2025 год в сумме 32077,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет села Целинный города Аркалыка на 2025-2027 годы согласно приложениям 25, 26, 27 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 26824,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4742,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22082,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 22082,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26824,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
18. Учесть, что в бюджете села Целинный города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2025 год в сумме 22082,0 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет Ашутастинского сельского округа города Аркалыка на 2025-2027 годы согласно приложениям 28, 29, 30 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

1) кірістер – 3552,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8645,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26907,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 26907,0 мың теңге;
2) шығындар – 35552,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
20. 2025 жылға арналған Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округінің бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 26907,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
21. Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32, 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24912,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1020,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23892,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 23892,0 мың теңге;
2) шығындар – 24912,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
22. 2025 жылға арналған Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округінің бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 23892,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. Арқалық қаласы Молодежный ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35, 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29309,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8627,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20682,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 20682,0 мың теңге;
2) шығындар – 29309,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
24. 2025 жылға арналған Арқалық қаласы Молодежный ауылдық округінің бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 20682,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
25. Арқалық қаласы Родина ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38, 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 251296,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 20105,0 мың теңге;

1) доходы – 35552,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8645,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 26907,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 26907,0 тысяч тенге;
2) затраты – 35552,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
20. Учесть, что в бюджете Ашутастинского сельского округа города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2025 год в сумме 26907,0 тысяч тенге.
21. Утвердить бюджет Каиндинского сельского округа города Аркалыка на 2025-2027 годы согласно приложениям 31, 32, 33 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 24912,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1020,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23892,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 23892,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24912,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета –0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
22. Учесть, что в бюджете Каиндинского сельского округа города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2025 год в сумме 23892,0 тысяч тенге.
23. Утвердить бюджет Молодежного сельского округа города Аркалыка на 2025-2027 годы согласно приложениям 34, 35, 36 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 29309,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8627,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20682,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 20682,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29309,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
24. Учесть, что в бюджете Молодежного сельского округа города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2025 год в сумме 20682,0 тысяч тенге.
25. Утвердить бюджет Родинского сельского округа города Аркалыка на 2025-2027 годы согласно приложениям 37, 38, 39 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 251296,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 20105,0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі бойынша – 223191,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 223191,0 мың теңге;
2) шығындар – 251296,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
26. 2025 жылға арналған Арқалық қаласы Родина ауылдық округінің бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 223191,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

поступлениям трансфертов – 223191,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 223191,0 тысяч тенге;
2) затраты – 251296,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
26. Учесть, что в бюджете Родинского сельского округа города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2025 год в сумме 223191,0 тысяч тенге.