Лисаков қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 1 сәуірдегі № 120 "Лисаков қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 13 ақпандағы № 54 қаулысы
Лисаков қалалық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Лисаков қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Лисаков қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 1 сәуірдегі № 120 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Лисаков қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Бөлімнің ведомстволық бағынысты мекемесі бар: "Лисаков қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына және отбасын қолдауға арналған дағдарыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.";
19-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Лисаков қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына және отбасын қолдауға арналған дағдарыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің директорын қызметке тағайындайды және қызметтен босатады.";
15-тармақ мынадай мазмұндағы 21) тармақшамен толықтырылсын:
21) бөлімнің қарамағындағы арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін ұйымдардың құрылуы мен қызметін үйлестіреді.";
24-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
24. Бөлімді қайта ұйымдастыру және тарату Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүзеге асырылады.".
Бөлімнің қарамағындағы ұйымдардың тізбесі:
"Лисаков қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына және отбасын қолдауға арналған дағдарыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
2. "Лисаков қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) жоғарыда көрсетілген Ережеге енгізілген өзгерістер туралы әділет органдарын хабардар етілуін;
2) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қостанай облысы бойынша "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына ресми жариялануын және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізуге жолдануын;

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Лисаковска от 1 апреля 2022 года № 120 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ акимата города Лисаковска"
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 13 февраля 2024 года № 54
Лисаковский городской акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Лисаковска от 1 апреля 2022 года № 120 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ акимата города Лисаковска" следующие изменения и дополнения:
в Положении о государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ акимата города Лисаковска", утвержденном указанным постановлением:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Отдел имеет подведомственное учреждение: коммунальное государственное учреждение "Кризисный центр для жертв бытового насилия и поддержки семьи" государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата города Лисаковска.";
пункт 19 дополнить абзацем следующего содержания:
"назначает на должность и освобождает от должности директора коммунального государственного учреждения "Кризисный центр для жертв бытового насилия и поддержки семьи" государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата города Лисаковска.";
пункт 15 дополнить подпунктом 21) следующего содержания:
"21) координирует создание и деятельность организаций, предоставляющих специальные социальные услуги, находящихся в ведении Отдела.";
пункт 24 изложить в новой редакции:
"24. Реорганизация и упразднение Отдела осуществляются в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Перечень организаций, находящихся в ведении Отдела:
коммунальное государственное учреждение "Кризисный центр для жертв бытового насилия и поддержки семьи" государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата города Лисаковска".
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Лисаковска" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) извещение органов юстиции о внесенных изменениях в вышеуказанное Положение;
2) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Лисаков қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етеді.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Лисаков қаласының әкімі А. Ибраев

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Лисаковска после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Лисаковска.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Лисаковска А. Ибраев