Мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 64 "Лисаков қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 138 шешімі
Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Лисаков қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 64 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 190815 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1 және 2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7931303,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5883690,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 71453,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 33564,1 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1942595,1 мың теңге;
2) шығындар – 8150542,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -307,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 307,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 165600,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 165600,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 384532,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 384532,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2023 года № 64 "О бюджете города Лисаковска на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 24 декабря 2024 года № 138
Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Лисаковска на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 64 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 190815) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1 и 2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 7931303,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5883690,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 71453,9 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 33564,1 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1942595,1 тысяч тенге;
2) затраты – 8150542,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -307,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 307,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 165600,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 165600,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -384532,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 384532,0 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

19 478,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
19 478,0
2
Әлеуметтiк көмек
335 927,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
335 927,8
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
13 328,2
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
53 418,4
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 417,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
60 942,7
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
61 797,9
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
126 834,1
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
13 189,5
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
120 638,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
120 638,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 547,6
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
226,3
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 191,4
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
29 765,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
10 156,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 752,5
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 867 051,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
751 786,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
327 332,5
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
95 542,1
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
963,3
059
Елді мекенге бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу
69 537,5
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
161 289,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
424 453,5
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

19 478,0
005
Государственная адресная социальная помощь
19 478,0
2
Социальная помощь
335 927,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
335 927,8
006
Оказание жилищной помощи
13 328,2
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
53 418,4
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 417,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
60 942,7
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
61 797,9
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
126 834,1
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
13 189,5
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
120 638,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
120 638,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
76 547,6
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
226,3
021
Капитальные расходы государственного органа
2 191,4
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
29 765,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
10 156,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 752,5
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 867 051,5
1
Жилищное хозяйство
751 786,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
327 332,5
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
95 542,1
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
963,3
059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту
69 537,5
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
161 289,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
424 453,5
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда