Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 148 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі 2-бабының 4-тармағына, 75-бабына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 163133,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 37770,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 125363,0 мың теңге;
2) шығындар – 163133,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;

О бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2025-2027 годы
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 27 декабря 2024 года № 148
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 2, статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 163133,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 37770,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 125363,0 тысячи тенге;
2) затраты – 163133,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2025 жылға аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен Октябрь кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 44839,0 мың теңге құрайтыны ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған Октябрь кентінің бюджетінен аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі 0,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций на 2025 год, передаваемых из районного (города областного значения) бюджета бюджету поселка Октябрьский составляет 44839,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что на 2025 год объем бюджетных изъятий из бюджета поселка Октябрьский в районный (города областного значения) бюджет установлен в сумме 0,0 тысяч тенге.

4. Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2025 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
5. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы К. Мухамадиева
Мәслихаттың
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 148 шешіміне
1-қосымша
Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

4. Учесть, что перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселка Октябрьский города Лисаковска на 2025 год не установлен.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель городского маслихата К. Мухамадиева
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2024 года
№ 148
Бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы