Әулиекөл ауданының жолаушыларын әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 28 маусымдағы № 110 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 1-тармағы 9) тармақшасына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 19-бабының 4-тармағына сәйкес Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әулиекөл ауылы жолаушыларын "Сигнал дүкені" - Орталық – Аудандық аурухана – ДСУ 20" № 1 маршрутына, "Әулиекөл – Аманқарағай – Әулиекөл" № 2 маршрутына әлеуметтік маңызы бар тұрақты тасымалдауға 100 теңге мөлшерінде тариф белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Әулиекөл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Таукенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Әулиекөл аудандық
мәслихатының төрағасы
Д. Қойшыбаев

Об установлении тарифов на регулярные социально значимые перевозки пассажиров Аулиекольского района
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 28 июня 2024 года № 110
В соответствии с подпунктом 9) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф на регулярные социально значимые перевозки пассажиров села Аулиеколь на маршрут № 1 "Магазин "Сигнал" - Центр – Районная больница – ДСУ 20", маршрут № 2 "Аулиеколь – Аманкарагай – Аулиеколь" в размере 100 тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Аулиекольского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Таукенов
"СОГЛАСОВАНО:"
Председатель Аулиекольского
районного маслихата
Д. Койшибаев