Мәслихаттың 2020 жылғы 17 қаңтардағы № 375 "Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 15 шілдедегі № 190 шешімі
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2020 жылғы 17 қаңтардағы № 343 "Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 8914 болып енгізілді) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентіндегі 4-тармақтың:
сегізінші абзацы алынып тасталсын.
14-тармақта бірінші абзацтың қазақ тіліндегі мәтіні өзгертілмейді, орыс тіліндегі мәтіні жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Д. Қойшыбаев

О внесении изменений в решение маслихата от 17 января 2020 года № 375 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 15 июля 2024 года № 190
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества" от 17 января 2020 года № 375 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8914) следующие изменения:
в пункте 4 Регламента собрания местного сообщества, утвержденного указанным решением:
абзац восьмой исключить.
в пункте 14, абзац первый на казахском языке не меняется, на русском языке изложить в новой редакции:
"14. В случае выражения акимом несогласия с решением собрания местного сообщества, данные вопросы разрешаются путем повторного обсуждения в порядке, предусмотренном главой 2 настоящего Регламента.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Д. Койшибаев