Мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 133 "Әулиекөл ауданы Тимофеев ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 1 қарашадағы № 231 шешімі
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Әулиекөл ауданы Тимофеев ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 133 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тимофеев ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 139 866,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 911,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 18,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 131 937,3 мың теңге;
2) шығындар – 140 511,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 645,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 645,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2023 года № 133 "О бюджете села Тимофеевка Аулиекольского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 1 ноября 2024 года № 231
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Тимофеевка Аулиекольского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 133 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Тимофеевка на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 139 866,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 911,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –131 937,3 тысячи тенге;
2) затраты – 140 511,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 645,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 645,6 тысяч тенге.";
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.