Мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 135 "Әулиекөл ауданы Первомай ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 1 қарашадағы № 233 шешімі
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Әулиекөл ауданы Первомай ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 135 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Первомай ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 611,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 627,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 21,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 30,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20 933,3 мың теңге;
2) шығындар –27 169,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 557,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 557,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2023 года № 135 "О бюджете села Первомайское Аулиекольского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 1 ноября 2024 года № 233
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Первомайское Аулиекольского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 135 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Первомайское на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 611,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 627,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 21,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 30,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20 933,3 тысячи тенге;
2) затраты – 27 169,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 557,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 557,8 тысяч тенге.";
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.