Әулиекөл ауданы Көктал ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 273 шешімі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көктал ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 837,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 17 105,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 35,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 535,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17 162,0 мың теңге;
2) шығындар – 34 837,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;

О бюджете села Коктал Аулиекольского района на 2025-2027 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 27 декабря 2024 года № 273
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Коктал на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 837,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17 105,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 35,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 535,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17 162,0 тысячи тенге;
2) затраты – 34 837,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;