Денисов ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 78 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Архангельск ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60627,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 8086,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 51541,0 мың теңге;
2) шығындар – 61450,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 823,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 823,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 12.03.2025 № 21 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Архангельск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 14 141,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
2-1. Архангельск ауылдық округінің бюджетінде, аудан бюджетіне 0,6 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 12.03.2025 № 21 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Аршалы ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84714,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 10250,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 170,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 73294,0 мың теңге;
2) шығындар – 85205,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:

О бюджетах сел и сельских округов Денисовского района на 2025-2027 годы
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 30 декабря 2024 года № 78.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Архангельского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 60627,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8086,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 51541,0 тысяч тенге;
2) затраты – 61450,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 823,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 823,9 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 12.03.2025 № 21 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в бюджете Архангельского сельского округа на 2025 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 14 141,0 тысяча тенге.
2-1. Учесть, что в бюджете Архангельского сельского округа предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 0,6 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 12.03.2025 № 21 (вводится в действие с 01.01.2025).
3. Утвердить бюджет Аршалинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 84714,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10250,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 170,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 73294,0 тысячи тенге;
2) затраты – 85205,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:

қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 491,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 491,7 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 12.03.2025 № 21 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2025 жылға арналған Аршалы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 31 294,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
4-1. Аршалы ауылдық округінің бюджетінде, аудан бюджетіне 0,2 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 12.03.2025 № 21 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Әйет ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 298361,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 15021,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 282340,3 мың теңге;
2) шығындар – 300931,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2570,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2570,6 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 12.03.2025 № 21 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2025 жылға арналған Әйет ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 13 590 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
6-1. Әйет ауылдық округінің бюджетінде, аудан бюджетіне 0,4 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 12.03.2025 № 21 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Глебовка ауылының 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28345,7 мың теңге, оның iшiнде:

приобретение финансовых активов – 0,0 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 491,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 491,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 12.03.2025 № 21 (вводится в действие с 01.01.2025).
4. Учесть, что в бюджете Аршалинского сельского округа на 2025 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 31 294,0 тысячи тенге.
4-1. Учесть, что в бюджете Аршалинского сельского округа предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 0,2 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 12.03.2025 № 21 (вводится в действие с 01.01.2025).
5. Утвердить бюджет Аятского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 298361,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15021,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 282340,3 тысяч тенге;
2) затраты – 300931,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2570,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2570,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 12.03.2025 № 21 (вводится в действие с 01.01.2025).
6. Учесть, что в бюджете Аятского сельского округа на 2025 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 13 590,0 тысяч тенге.
6-1. Учесть, что в бюджете Аятского сельского округа предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 0,4 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 12.03.2025 № 21 (вводится в действие с 01.01.2025).
7. Утвердить бюджет села Глебовка на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 28345,7 тысячи тенге, в том числе по:

салықтық түсімдер бойынша – 5287,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22058,7 мың теңге;
2) шығындар – 29117,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 772,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 772,1 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 12.03.2025 № 21 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2025 жылға арналған Глебовка ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 21 945,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
8-1. Глебовка ауылының бюджетінде, аудан бюджетіне 0,2 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 8-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 12.03.2025 № 21 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Денисов ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 668115,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 111978,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4040,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 552097,0 мың теңге;
2) шығындар – 681113,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 12998,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12998,9 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 12.03.2025 № 21 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2025 жылға арналған Денисов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 23 151,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
10-1. Денисов ауылдық округінің бюджетінде, аудан бюджетіне 8,9 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.

налоговым поступлениям – 5287,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22058,7 тысяч тенге;
2) затраты – 29117,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 772,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 772,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 12.03.2025 № 21 (вводится в действие с 01.01.2025).
8. Учесть, что в бюджете села Глебовка на 2025 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 21 945,0 тысяч тенге.
8-1. Учесть, что в бюджете села Глебовка предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 0,2 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 12.03.2025 № 21 (вводится в действие с 01.01.2025).
9. Утвердить бюджет Денисовского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 668115,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 111978,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4040,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 552097,0 тысячи тенге;
2) затраты – 681113,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 12998,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12998,9 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 12.03.2025 № 21 (вводится в действие с 01.01.2025).
10. Учесть, что в бюджете Денисовского сельского округа на 2025 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 23 151,0 тысяча тенге.
10-1. Учесть, что в бюджете Денисовского сельского округа предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 8,9 тысяч тенге.

Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 12.03.2025 № 21 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2025 жылға арналған Қырым ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 16 260,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
14-1. Қырым ауылының бюджетінде, аудан бюджетіне 1,8 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 14-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 12.03.2025 № 21 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. Перелески ауылының 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 247729,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 8693,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 238036,6 мың теңге;
2) шығындар – 248154,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 424,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 424,8 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 12.03.2025 № 21 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2025 жылға арналған Перелески ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 15 263,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
16-1. Перелески ауылының бюджетінде, аудан бюджетіне 0,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 16-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 12.03.2025 № 21 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. Покров ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51432,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 8384,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 42048,8 мың теңге;
2) шығындар – 51815,7 мың теңге;

Сноска. Пункт 13 – в редакции решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 12.03.2025 № 21 (вводится в действие с 01.01.2025).
14. Учесть, что в бюджете села Крымское на 2025 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 16 260,0 тысяч тенге.
14-1. Учесть, что в бюджете села Крымское предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 1,8 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 12.03.2025 № 21 (вводится в действие с 01.01.2025).
15. Утвердить бюджет села Перелески на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 247729,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8693,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 238036,6 тысяч тенге;
2) затраты – 248154,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 424,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 424,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 12.03.2025 № 21 (вводится в действие с 01.01.2025).
16. Учесть, что в бюджете села Перелески на 2025 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 15 263,0 тысячи тенге.
16-1. Учесть, что в бюджете села Перелески предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 0,1 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 16-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 12.03.2025 № 21 (вводится в действие с 01.01.2025).
17. Утвердить бюджет Покровского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 51432,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8384,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 42048,8 тысячи тенге;
2) затраты – 51815,7 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 382,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 382,9 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 12.03.2025 № 21 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2025 жылға арналған Покров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 23 210,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
18-1. Покров ауылының бюджетінде, аудан бюджетіне 0,2 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 18-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 12.03.2025 № 21 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
19. Приречен ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46709,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 15010,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 30699,5 мың теңге;
2) шығындар – 47223,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 513,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 513,6 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 12.03.2025 № 21 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 2025 жылға арналған Приречен ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 10 990,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
20-1. Приречен ауылдық округінің бюджетінде, аудан бюджетіне 0,6 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 20-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 12.03.2025 № 21 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 382,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 382,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 12.03.2025 № 21 (вводится в действие с 01.01.2025).
18. Учесть, что в бюджете Покровского сельского округа на 2025 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 23 210,0 тысяч тенге.
18-1. Учесть, что в бюджете села Покровка предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 0,2 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 18-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 12.03.2025 № 21 (вводится в действие с 01.01.2025).
19. Утвердить бюджет Приреченского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 46709,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15010,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 30699,5 тысяч тенге;
2) затраты – 47223,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 513,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 513,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 – в редакции решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 12.03.2025 № 21 (вводится в действие с 01.01.2025).
20. Учесть, что в бюджете Приреченского сельского округа на 2025 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 10 990,0 тысяч тенге.
20-1. Учесть, что в бюджете Приреченского сельского округа предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 0,6 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 20-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 12.03.2025 № 21 (вводится в действие с 01.01.2025).

24. 2025 жылға арналған Тельман ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 23 688,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
24-1. Тельман ауылдық округінің бюджетінде, аудан бюджетіне 1,7 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 24-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 12.03.2025 № 21 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

24. Учесть, что в бюджете Тельманского сельского округа на 2025 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 23 688,0 тысяч тенге.
24-1. Учесть, что в бюджете Тельманского сельского округа предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 1,7 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 24-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 12.03.2025 № 21 (вводится в действие с 01.01.2025).