Мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 47 "Жангелдин ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 маусымдағы № 91 шешімі
Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 47 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 398 453,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 713 996,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27 253,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5 920,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 651 284,7 мың теңге;
2) шығындар – 5 474 967,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25 783,0 мың теңге оның ішінде;
бюджеттік кредиттер – 35 074,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 291,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 102 297,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 102 297,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2023 года № 47 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2024 - 2026 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 27 июня 2024 года № 91
Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Джангельдинского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 47 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 398 453,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 713 996,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 27 253,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 920,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 651 284,7 тысяч тенге;
2) затраты – 5 474 967,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25 783,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 35 074,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 291,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 102 297,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 102 297,0 тысяч тенге".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.