Мәслихаттың 2024 жылғы 20 ақпандағы № 121 "Жітіқара ауданы Степной ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2024 жылғы 31 шілдедегі № 201 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2024 жылғы 20 ақпандағы № 121 "Жітіқара ауданы Степной ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Степной ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54 019,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 420,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 50 599,4 мың теңге;
2) шығындар – 55 306,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 286,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 286,9 мың теңге.";
6-тармақ мынадай мазмұндағы 3), 4), 5), 6) тармақшалармен толықтырылсын:
"3) басқа да ағымдағы шығыстарды өтеу;
4) Степной ауылдық округінің елді мекенін сумен жабдықтауды ұйымдастыру;
5) Степной ауылына кіреберісті орташа жөндеуге техникалық құжаттаманы әзірлеу;
6) Степной ауылына кіреберісті орташа жөндеуге техникалық құжаттаманың ведомстволық сараптамасын жүргізу.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 20 февраля 2024 года № 121 "О бюджете Степного сельского округа Житикаринского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 31 июля 2024 года № 201
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Степного сельского округа Житикаринского района на 2024-2026 годы" от 20 февраля 2024 года № 121 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Степного сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1) доходы – 54 019,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 420,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 50 599,4 тысяч тенге;
2) затраты – 55 306,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 286,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 286,9 тысяч тенге.";
пункт 6 дополнить подпунктами 3), 4), 5), 6) следующего содержания:
"3) возмещение прочих текущих расходов;
4) организация водоснабжения населенного пункта Степного сельского округа;
5) разработка технической документации на средний ремонт въезда в село Степное;
6) проведение ведомственной экспертизы технической документации на средний ремонт въезда в село Степное.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.