"ERG Exploration" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 15 наурыздағы № 45 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17, 69, 71-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 251-ГИН жер қойнауын геологиялық барлауға лицензия негізінде Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "ERG Exploration" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін және 2026 жылғы 29 желтоқсанына дейінгі мерзімге Қостанай облысы, Қамысты ауданы, Арқа ауылдық округі аумағында орналасқан, жалпы алаңы 1022,0 га, жер қойнауын зерттеу жөніндегі операцияларды жүргізу үшін, жер учаскесіне шектеулі мақсатты пайдалану құқығы берілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қамысты ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Камысты ауданының әкімі Е. Жаулыбаев

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "ERG Exploration"
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 15 марта 2024 года № 45
В соответствии со статьями 17, 69, 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании лицензии на геологическое изучения недр № 251-ГИН от 29.12.2023 года, акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить Товариществу с ограниченной ответственностью "ERG Exploration" публичный сервитут на земельный участок и предоставить право ограниченного целевого использования земельного участка общей площадью 1022,0 га, для проведения операций по изучению недр, расположенный на территории Аркинского сельского округа, Камыстинского района, Костанайской области, сроком до 29.12.2026 года.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Камыстинского района Е. Жаулыбаев