Мәслихаттың 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 123 "Қамысты ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2024 жылғы 1 қазандағы № 229 шешімі
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 123 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5471446,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1618804,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16940,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 16600,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3819102,1 мың теңге;
2) шығындар – 5877610,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 42072,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 70148,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 28076,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 87686,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -535922,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 535922,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2023 года № 123 "О районном бюджете Камыстинского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 1 октября 2024 года № 229
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 123 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Камыстинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 5471446,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1618804,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 16940,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16600,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3819102,1 тысячи тенге;
2) затраты – 5877610,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 42072,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 70148,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28076,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 87686,2 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 535922,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 535922,1 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему решению.