"Трэйд Петролеум" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жанармай құю станциясының (ЖҚС) құрылысы объектісі бойынша электр беру желісін төсеу және қызмет көрсету үшін Қарабалық кенті аумағында орналасқан жер учаскесіне шектеулі (қоғамдық сервитут) пайдалану құқығын беру туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Қарабалық кенті әкімінің 2024 жылғы 10 мамырдағы № 11-ш шешімі
Қазақстан Республикасы Жер Кодексінің 19-бабы 1-тармағының 1-тармақшасына, 69-бабының 4 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес және жер комиссиясының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 10 отырысының қорытындысы негізінде Қарабалық кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Трэйд Петролеум" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жанармай құю станциясының (ЖҚС) құрылысы объектісі бойынша электр беру желісін төсеу және қызмет көрсету үшін Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Қарабалық кенті "Алматы-Екатеринбург" тас жолы мекенжайы бойынша орналасқан жалпы аумағы 0,0124 гектар жер учаскесіне шектеулі пайдалану (қоғамдық сервитут) құқығы берілсін.
2. "Қарабалық кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіліенген тәртіппен қамтамасыз етеді:
1) осы шешімнің қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмесіне қол қойылған күннен бастап күнтізбелік жиырма күн ішінде электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қостанай облысы бойынша "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына жолдау;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін "Қарабалық кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің интернет – ресурсында орналастыру.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарабалық кентінің әкімі А. Сағынбек

О предоставлении товариществу с ограниченной ответственностью "Трэйд Петролеум" права ограниченного целевого землепользования (публичный сервитут) на земельный участок для прокладки и обслуживания линии электропередач по объекту: Строительство автозаправочной станции (АЗС)
Решение акима поселка Карабалык Карабалыкского района Костанайской области от 10 мая 2024 года № 11-р
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании выписки из протокола заседания № 10 от 27 марта 2024 года, аким поселка Карабалык РЕШИЛ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "Трэйд Петролеум" право ограниченного целевого землепользования (публичный сервитут) на земельный участок, расположенный территории: Костанайская область, Карабалыкский район, поселок Карабалык, трасса "Алматы-Екатеринбург" общей площадью 0,0124 гектара, для прокладки и обслуживания линии электропередач по объекту: Строительство автозаправочной станции (АЗС).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима поселка Карабалык" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течении пяти календарных дней со дня подписания настоящего решения направление его в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе государственного учреждения "Аппарат акима поселка Карабалык" после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решения вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Карабалык А. Сағынбек