Мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 70 "Қарабалық ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2024 жылғы 15 ақпандағы № 80 шешімі
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 70 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191482 болып тіркелді), шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 909 371,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 314 546,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 11 407,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 5 369,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 578 049,2 мың теңге;
2) шығындар – 6 026 183,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 50 085,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 179 062,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 128 977,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 77 240,4 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 77 240,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -244 137,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 244 137,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрайымы Г. Балбаева
Қарабалық
аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2023 года № 70 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 15 февраля 2024 года № 80
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 70 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 191482), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 909 371,2 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 314 546,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11 407,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 369,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 578 049,2 тысяч тенге;
2) затраты – 6 026 183,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50 085,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 179 062,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 128 977,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 77 240,4 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 77 240,4 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -244 137,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 244 137,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Г. Балбаева
Приложение 1
к решению Карабалыкского
районного маслихата

46007,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4520,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
147659,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
52929,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
40223,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
40223,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39038,0
011
Жәрдем ақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1185,0
07
Тұрғынүй-коммуналдық шаруашылық
1134962,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
278601,5
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
224581,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
224581,5
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
54020,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
2420,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
51600,0
2
Коммуналдық шаруашылық
856361,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
856361,0
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
146396,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
709965,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
725523,2
1
Мәдениет саласындағы қызмет
295220,6
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
295220,6
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
295220,6
2
Спорт
145995,6
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) денешынықтыру және спорт бөлімі
132901,6
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35078,0
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
48289,6
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
13334,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы

46007,6
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4520,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
147659,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
52929,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
40223,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
40223,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39038,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1185,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1134962,5
1
Жилищное хозяйство
278601,5
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
224581,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
224581,5
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
54020,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2420,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
51600,0
2
Коммунальное хозяйство
856361,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
856361,0
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
146396,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
709965,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
725523,2
1
Деятельность в области культуры
295220,6
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
295220,6
003
Поддержка культурно-досуговой работы
295220,6
2
Спорт
145995,6
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
132901,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
35078,0
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
48289,6
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
13334,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях