Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 78 "Қарабалық ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2024 жылғы 9 шілдедегі № 135 шешімі
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2024-2026 жылдарға арналған ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 78 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191443 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 672 249,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 330 018,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 342 231,0 мың теңге;
2) шығындар – 685 246,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 997,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 997,3 мың теңге.";
көрсетліген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Белоглин ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 979,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 520,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 34 459,0 мың теңге;
2) шығындар – 44 366,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 387,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 387,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Бозкөл ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 182 751,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 447,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 176 304,0 мың теңге;
2) шығындар – 184 816,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 065,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 065,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 78 "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 9 июля 2024 года № 135
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 78 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 191443), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Карабалык на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 672 249,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 330 018,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 342 231,0 тысяча тенге;
2) затраты – 685 246,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 997,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 997,3 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Белоглинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 979,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 520,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 34 459,0 тысяч тенге;
2) затраты – 44 366,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 387,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 387,3 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Босколь на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 182 751,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 447,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 176 304,0 тысячи тенге;
2) затраты – 184 816,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 065,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 065,5 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:

"7. Бөрлі ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 179 412,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 598,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 173 814,8 мың теңге;
2) шығындар – 180 463,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 050,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 050,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Михайлов ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 023,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 479,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 29 544,0 мың теңге;
2) шығындар – 39 823,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 800,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 800,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Новотроицк ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49 702,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 216,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 41 486,0 мың теңге;
2) шығындар – 52 407,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 705,2 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 705,2 мың теңге.";
көрсетліген шешімнің 15-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Победа ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 173 998,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 683,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 172 315,0 мың теңге;
2) шығындар – 174 107,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -109,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 109,3 мың теңге.";
көрсетлігне шешімнің 23-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"7. Утвердить бюджет села Бурли на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 179 412,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 598,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 173 814,8 тысяч тенге;
2) затраты – 180 463,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 050,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 050,4 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 023,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 479,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 29 544,0 тысячи тенге;
2) затраты – 39 823,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 800,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 800,8 тысяч тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Новотроицкого сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 702,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 216,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 41 486,0 тысяч тенге;
2) затраты – 52 407,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 705,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 705,2 тысяч тенге.";
пункт 15 указанного решения изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет села Победа на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 173 998,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 683,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 172 315,0 тысяч тенге;
2) затраты – 174 107,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -109,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 109,3 тысяч тенге.";
пункт 23 указанного решения изложить в новой редакции:

"23. Станционный ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 623,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 445,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 44 178,0 мың теңге;
2) шығындар – 57 202,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 579,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 579,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 25-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"25. Тоғызақ ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 83 422,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 20 375,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 63 047,0 мың теңге;
2) шығындар – 86 320,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 898,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 898,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 31, 34, 37-қосымшалары 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрайымы Г. Балбаева
Қарабалық
аудандық мәслихатының

"23. Утвердить бюджет Станционного сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложению 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 623,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 445,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 44 178,0 тысяч тенге;
2) затраты – 57 202,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 579,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 579,0 тысяч тенге.";
пункт 25 указанного решения изложить в новой редакции:
"25. Утвердить бюджет Тогузакского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 83 422,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 20 375,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 63 047,0 тысяч тенге;
2) затраты – 86 320,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 898,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 898,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 31, 34, 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Г. Балбаева
Приложение 1
к решению Карабалыкского
районного маслихата