Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 106 "Қарасу ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2024 жылғы 10 шілдедегі № 146 шешімі
Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Мәслихаттың "Қарасу ауданының ауылдар және ауылдық округтердің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 106 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Айдарлы ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 544,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 12 806,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша –148,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19 590,0 мың теңге;
2) шығындар – 40 826,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 282,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 282,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Қарамырза ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 141 286,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 308,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 131 978,0 мың теңге;
2) шығындар – 145 085,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 799,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 799,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Қарасу ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 308 028,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 76 674,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 373,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 106 "О бюджетах сел и сельских округов Карасуского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 10 июля 2024 года № 146
Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасуского районного маслихата "О бюджетах сел и сельских округов Карасуского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 106 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 544,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 806,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 148,0 тыс. тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 19 590,0 тысяч тенге;
2) затраты – 40 826,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 282,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 282,2 тысячи тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Карамырзинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 141 286,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 308,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 131 978,0 тысяч тенге;
2) затраты – 145 085,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 799,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 799,5 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 308 028,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 76 674,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 373,0 тысячи тенге;

негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 358,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 230 623,7 мың теңге;
2) шығындар – 328 854,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 20 825,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20 825,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Қойбағар ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88 432,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 873,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 387,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 78 172,6 мың теңге;
2) шығындар – 90 674,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 241,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 241,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 19-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"19. Октябрь ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29 және 30 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73 636,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 41 278,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 38,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 32 320,0 мың теңге;
2) шығындар – 84 789,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 153,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 153,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 23-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"23. Шолақашы ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 34, 35 және 36 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 173 299,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 39 081,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;

поступлениям от продажи основного капитала – 358,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 230 623,7 тысячи тенге;
2) затраты – 328 854,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 20 825,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20 825,8 тысяч тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Койбагарского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 88 432,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 873,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 387,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 78 172,6 тысячи тенге;
2) затраты – 90 674,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 241,7 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 241,7 тысяча тенге.";
пункт 19 указанного решения изложить в новой редакции:
"19. Утвердить бюджет Октябрьского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 636,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 41 278,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 38,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 32 320,0 тысяч тенге;
2) затраты – 84 789,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11 153,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 153,0 тысячи тенге.";
пункт 23 указанного решения изложить в новой редакции:
"23. Утвердить бюджет Челгашинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 173 299,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 39 081,7 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;