2024-2029 жылдарға арналған жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 28 қазандағы № 209 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Жайылымдар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2024-2029 жылдарға арналған жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемалары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Қарасу ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап күнтізбелік бес жұмыс күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қарасу ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарасу ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Оспанов
Әкімдіктің
2024 жылғы 28 қазандағы
№ 209 қаулысына
қосымша
2024-2029 жылдарға арналған жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемалары
Жылдар
1 қаша
2 қаша
3 қаша
4 қаша
2024
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
күзгі мезгіл
бос қаша
2025
бос қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
күзгі мезгіл
2026
күзгі мезгіл
бос қаша
көктемгі мезгіл
жазғы мезгіл
2027
жазғы мезгіл
күзгі мезгіл
бос қаша
көктемгі мезгіл
2028
бос қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
күзгі мезгіл
2029
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
күзгі мезгіл
бос қаша
Ескертпе: 1, 2, 3, 4 - бір жылдағы қашаларды қолдану тәртібі

Об утверждении рекомендуемых схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ на 2024-2029 годы
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 28 октября 2024 года № 209
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан "О пастбищах" акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить рекомендуемые схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ на 2024-2029 годы, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата Карасуского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Карасуского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Карасуского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Оспанов
Приложение
к постановлению акимата
от 28 октября 2024 года
№ 209
Рекомендуемые схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ на 2024-2029 годы
Годы
Загон 1
Загон 2
Загон 3
Загон 4
2024
весенне-летний сезон
летний сезон
осенний сезон
отдыхающий загон
2025
отдыхающий загон
весенне-летний сезон
летний сезон
осенний сезон
2026
осенний сезон
отдыхающий участок
весенний сезон
летний сезон
2027
летний сезон
осенний сезон
отдыхающий участок
весенний сезон
2028
отдыхающий загон
весенне-летний сезон
летний сезон
осенний сезон
2029
весенне-летний сезон
летний сезон
осенний сезон
отдыхающий загон
Примечание: 1, 2, 3, 4 - очередность использования загонов в году