Қостанай ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімінің 2024 жылғы 7 тамыздағы № 7 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Қостанай ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Б. Танжариков
Қостанай
ауданы әкімінің
2024 жылғы "07" тамыз
№ 7 шешіміне
қосымша
Қостанай ауданы әкімінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі:
1) Қостанай ауданы әкімінің 2023 жылғы 10 қазандағы "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" № 2 шешімі;
2) Қостанай ауданы әкімінің 2023 жылғы 31 қазандағы "Қостанай ауданы әкімінің 2023 жылғы 10 қазандағы "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" № 2 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 3 шешімі;
3) Қостанай ауданы әкімінің 2023 жылғы 22 қарашадағы "Қостанай ауданы әкімінің 2023 жылғы 10 қазандағы "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" № 2 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 4 шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений акима Костанайского района
Решение акима Костанайского района Костанайской области от 7 августа 2024 года № 7
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения акима Костанайского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Б. Танжариков
Приложение
к решению акима
Костанайского района
от "07" августа 2024 года
№ 7
Перечень утративших силу некоторых решений акима Костанайского района:
1) решение акима Костанайского района от 10 октября 2023 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба";
2) решение акима Костанайского района от 31 октября 2023 года № 3 "О внесении изменения в решение акима Костанайского района от 10 октября 2023 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба";
3) решение акима Костанайского района от 22 ноября 2023 года № 4 "О внесении изменений в решение акима Костанайского района от 10 октября 2023 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба".