Қостанай облысы әкімдігінің "Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесіне жер учаскелеріне жария сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы Майкөл ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 18 сәуірдегі № 6 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай ауданының Майкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" ММ "Қостанай ауданының Шеминов ауылында газ тарату желілерінің құрылысы" жобасы бойынша салынған газ құбырын пайдалану үшін ауданы 4,93 га (газ құбырының ұзындығы - 12 073,3 м) қауымдық сервитут орнатуды белгіленсін.
2. "Қостанай ауданының Майкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберу;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қостанай ауданы Майкөл ауылдық округі әкімдігінің интернет - ресурсында орналастыруы қамтамасыз етілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Т. Майшин

Об установлении государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Костанайской области" публичного сервитута на земельные участки
Решение акима Майкольского сельского округа Костанайского района Костанайской области от 18 апреля 2024 года № 6
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Майкольского сельского округа Костанайского района РЕШИЛ:
1. Установить ГУ "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Костанайской области" публичный сервитут площадью 4,93 га (длина газопровода – 12 073,3 м) для эксплуатации газопровода построенного по проекту "Строительство газораспределительных сетей в селе Шеминовское Костанайского района".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Майкольского сельского округа Костанайского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего решения в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Майкольского сельского округа Костанайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Т. Майшин