Мәслихаттың 2023 жылғы 13 қазандағы № 68 "Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Михайлов ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2024 жылғы 14 мамырдағы № 116 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 39 - 3 - бабы 6 - тармағына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Михайлов ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2023 жылғы 13 қазандағы № 68 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қазақ тіліндегі тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі тақырып өзгермейді:
"Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Михайлов ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Қ. Рахметқалиев
Мәслихаттың
2024 жылғы 14 мамырдағы
№ 116 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың
2023 жылғы 13 қазаңдағы
№ 68 шешіміне
2 - қосымша
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Михайлов ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы
Елді мекеннің атауы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Михайлов ауылдық округінің ауылдар тұрғындары өкілдерінің саны (адам)
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Михайлов ауылдық округінің Михайловка ауылының тұрғындары үшін
3
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Михайлов ауылдық округінің Архиповка ауылының тұрғындары үшін
3
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Михайлов ауылдық округінің Степановка ауылының тұрғындары үшін
3
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Михайлов ауылдық округінің Борки ауылының тұрғындары үшін
3

О внесении изменений в решение маслихата от 13 октября 2023 года № 68 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Михайловского сельского округа Мендыкаринского района Костанайской области"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 14 мая 2024 года № 116
В соответствии с пунктом 6 статьи 39 - 3 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Михайловского сельского округа Мендыкаринского района Костанайской области" от 13 октября 2023 года № 68 следующие изменения:
заголовок указанного решения на казахском языке изложить в новой редакции, заголовок на русском языке не меняется;
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата К. Рахметкалиев
Приложение
к решению маслихата
от 14 мая 2024 года
№ 116
Приложение 2
к решению маслихата
от 13 октября 2023 года
№ 68
Количественный состав представителей жителей сел Михайловского сельского округа Мендыкаринского района Костанайской области для участия в сходе местного сообщества
Наименование населенного пункта
Количество представителей жителей сел Михайловского сельского округа Мендыкаринского района Костанайской области (человек)
Для жителей села Михайловка Михайловского сельского округа Мендыкаринского района Костанайской области
3
Для жителей села Архиповка Михайловского сельского округа Мендыкаринского района Костанайской области
3
Для жителей села Степановка Михайловского сельского округа Мендыкаринского района Костанайской области
3
Для жителей села Борки Михайловского сельского округа Мендыкаринского района Костанайской области
3