Мәслихаттың 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 79 "Меңдіқара ауданының 2024 - 2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 162 шешімі
Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Меңдіқара ауданының 2024 - 2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 79 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2024 - 2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5 530 234,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 576 037,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 45 831,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 4 167,3 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 3 904 198,2 мың теңге;
2) шығындар - 5 823 463,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 20 763,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 57 532,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 36 769,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 191 741,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 505 732,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 505 732,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Қ. Рахметқалиев
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2023 года № 79 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2024 - 2026 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 20 декабря 2024 года № 162
Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2024 - 2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 79 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Мендыкаринского района на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 5 530 234,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 576 037,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 45 831,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 4 167,3 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3 904 198,2 тысяч тенге;
2) затраты - 5 823 463,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 20 763,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 57 532,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 36 769,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 191 741,4 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 505 732,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 505 732,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата К. Рахметкалиев
Приложение 1
к решению маслихата