"Орман орналастыру саласындағы мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын қызметтеріне қатысты бағаны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрінің 2023 жылғы 8 қарашадағы № 305-Ө бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрінің 2024 жылғы 28 тамыздағы № 196-Ө бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Орман орналастыру саласындағы мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын қызметтеріне қатысты бағаны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрінің 2023 жылғы 8 қарашадағы № 305-Ө бұйрығының күші жойылсын.
2. Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрықтан туындайтын өзге де шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр Е. Нысанбаев

О признании утратившим силу приказ Министра экологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 8 ноября 2023 года № 305-П "Об утверждении цен на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии в области лесоустройства"
Приказ Министра экологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 28 августа 2024 года № 196-Ө
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра экологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 8 ноября 2023 года № 305-П "Об утверждении цен на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии в области лесоустройства".
2. Комитету лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного введения "Институт законодательства и правовых информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра экологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
4. Настоящее приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр Е. Нысанбаев