Науырзым ауданы Шолақсай ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 84 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шолақсай ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –86203,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1490,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 84713,0 мың теңге;
2) шығындар – 89203,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3000,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары-3000,0 мың теңге.

О бюджете села Шолаксай Наурзумского района на 2024-2026 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 3 января 2024 года № 84.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Шолаксай на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –86203,0 тысячи тенге:
налоговые поступления –1490,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 84713,0 тысячи тенге;
2) затраты – 89203,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 3000,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –3000,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -3000,0 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 05.08.2024 № 132 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Шолақсай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 29 764,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 05.08.2024 № 132 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в бюджете села Шолаксай предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 29 764,0 тысячи тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата