Науырзым аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 03 қантардағы № 79 "Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2024 жылғы 10 маусымдағы № 124 шешімі
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 03 қантардағы № 79 шешіміне (2024 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191963 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарамеңді ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –176713,0 мың теңге:
салықтық түсімдер бойынша – 7020,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 169693,0 мың теңге;
2) шығындар – 186402,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -9689,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9689,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 9689,0 мың тенге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым
аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Наурзумского районного маслихата от 03 января 2024 года № 79 "О бюджете Карамендинского сельского округа Наурзумского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 10 июня 2024 года № 124
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Карамендинского сельского округа Наурзумского района на 2024-2026 годы" от 03 января 2024 года № 79 (опубликовано 3 января 2024 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 191963) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карамендинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 176713,0 тысяч тенге:
налоговые поступления –7020,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 169693,0 тысячи тенге;
2) затраты – 186402,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -9689,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9689,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9689,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение
к решению Наурзумского
районного маслихата