Мәслихаттың 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 74 "Науырзым ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2024 жылғы 19 шілдедегі № 128 шешімі
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 74 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Науырзым ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 623 160,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 639 915,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 18 214,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1 376,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 963 655,7 мың теңге;
2) шығындар – 3 690 080,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 53 571,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 68 302,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу –14 731,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 8 230,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -128 721,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 128 721,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 68 302,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 731,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 75150,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым
аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2023 года № 74 "О районном бюджете Наурзумского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 19 июля 2024 года № 128
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Наурзумского района на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 74 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 623 160,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 639 915,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18 214,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 376,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 963 655,7 тысяч тенге;
2) затраты – 3 690 080,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 53 571,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 68 302,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 731,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 8230,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 128 721,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 128 721,0 тысяча тенге:
поступление займов – 68 302,0 тысячи тенге;
погашение займов – 14 731,0 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 75 150,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение
к решению Наурзумского
районного маслихата

492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8230,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
8230,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-128721,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
128721,0

492
Отделжилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
8230,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
8230,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-128721,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
128721,0