Мәслихаттың 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 74 "Науырзым ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2024 жылғы 11 қарашадағы № 154 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 74 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Науырзым ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 621 503,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 634 691,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 24 803,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 11,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 961 998,9 мың теңге;
2) шығындар – 3 696 653,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 53 571,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 68 302,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу –14 731,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -128 721,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 128 721,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 68 302,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 731,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 75150,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым
аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2023 года № 74 "О районном бюджете Наурзумского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 11 ноября 2024 года № 154. Прекращено действие в связи с истечением срока
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Наурзумского района на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 74 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 621503,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 634 691,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 24 803,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 961 998,9 тысяч тенге;
2) затраты – 3 696653,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 53 571,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 68 302,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 731,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета –- 128 721,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 128 721,0 тысяча тенге:
поступление займов – 68 302,0 тысячи тенге;
погашение займов – 14 731,0 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 75 150,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение
к решению Наурзумского
районного маслихата

6434,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
12708,0
3
Ақпараттық кеңiстiк
162333,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
121055,6
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
106962,5
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
14093,1
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
36139,5
075
Байланыс желілерін салу
36139,5
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
5137,9
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5137,9
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
61004,5
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
21600,5
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17041,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4559,5
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
39404,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19011,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
20393,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
37283,6
6
Жер қатынастары
26663,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
26663,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23168,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3495,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
10620,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10620,6
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
10620,6
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
35339,5
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
35339,5
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
35339,5
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

6434,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
12708,0
3
Информационное пространство
162333,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
121055,6
006
Функционирование районных (городских) библиотек
106962,5
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
14093,1
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
36139,5
075
Строительство сетей связи
36139,5
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
5137,9
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
5137,9
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
61004,5
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
21600,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
17041,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4559,5
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
39404,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
19011,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
20393,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
37283,6
6
Земельные отношения
26663,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
26663,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
23168,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3495,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
10620,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10620,6
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10620,6
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
35339,5
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
35339,5
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
35339,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне