Қауымдық сервитуттты белгілеу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 24 мамырдағы № 139 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 17-бабына, 69-бабы 4-тармағының 10-тармақшасына, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Бейімбет Майлин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кенті ІІ-ші көтеру станциясына дейін магистральдық су орнату және паййдалану үшін Бейімбет Майлин ауданының аумағында орналасқан жер учаскелеріне 3 жылға қауымдық сервитут белгіленсін, оның ішінде:
кадастрлық нөмірі 12-189-045-232, жалпы ауданы 0,512 гектар;
кадастрлық нөмірі 12-189-045-187, жалпы ауданы 0,7 гектар;
кадастрлық нөмірі 12-189-045-053, жалпы ауданы 1,072 гектар;
кадастрлық нөмірі 12-189-045-099, жалпы ауданы 0,516 гектар;
кадастрлық нөмірі 12-189-045-096, жалпы ауданы 0,492 гектар.
2. "Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесімен Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмесіне қол қойылған күннен бастап күнтізбелік жиырма күн ішінде электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қостанай облысы бойынша "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына жолдау;
2) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жарияланғаннан кейін Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыру қамтамасыз етілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына Бейімбет Майлинге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейімбет Майлин ауданының әкімі Қ. Мыржақыпов

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата района Беимбета Майлина Костанайской области от 24 мая 2024 года № 139
В соответствии статьи 17, подпунктом 10 пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района Беимбета Майлина ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному учреждению "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства акимата района Беимбета Майлина" публичный сервитут на земельные участки сроком на 3 года, расположенные на территории района Беимбета Майлина, для прокладки и эксплуатации магистрального водопровода до станции ІІ-го подъема поселка Тобол района Беимбета Майлина Костанайской области, в том числе:
с кадастровым номером 12-189-045-232, общей площадью 0,512 гектар;
с кадастровым номером 12-189-045-187, общей площадью 0,7 гектар;
с кадастровым номером 12-189-045-053, общей площадью 1,072 гектар;
с кадастровым номером 12-189-045-099, общей площадью 0,516 гектар;
с кадастровым номером 12-189-045-096, общей площадью 0,492 гектар.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата района Беимбета Майлина" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление в течение двадцати календарных дней со дня подписания копии настоящего постановления на казахском и русском языках в электронном виде в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата района Беимбета Майлина после его официального опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Беимбета Майлина.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Беимбета Майлина К. Муржакупов