Ұзынкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 69 "Ұзынкөл ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 6 мамырдағы № 93 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Ұзынкөл аудандық мәслихатының "Ұзынкөл ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 69 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 29-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"29. Сатай ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 500,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 946,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26 554,4 мың теңге;
2) шығындар – 34 278,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1778,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1778,5 мың теңге.";
37. Федоров ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 200 224,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 15 343,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 56,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 184 825,4 мың теңге;
2) шығындар – 205 224,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 000,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 000,0 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 41-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
41. Ұзынкөл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 597 727,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 56 239,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Узункольского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 69 "О бюджетах сел, сельских округов Узункольского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 6 мая 2024 года № 93. Прекращено действие в связи с истечением срока
Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Узункольского районного маслихата Костанайской области "О бюджете сел, сельских округов Узункольского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 69 следующие изменения:
пункт 29 указанного решения изложить в новой редакции:
"29. Утвердить бюджет села Сатай на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 500,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 946,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26 554,4 тысячи тенге;
2) затраты – 34 278,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1778,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1778,5 тысяч тенге.";
"37. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 200 224,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 343,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 56,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 184 825,4 тысяч тенге;
2) затраты – 205 224,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 000,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 000,0 тысяч тенге.
пункт 41 указанного решения изложить в новой редакции:
"41. Утвердить бюджет Узункольского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 597 727,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 56 239,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі бойынша – 541 488,8 мың теңге;
2) шығындар – 617 765,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -20 037,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20 037,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 22, 28, 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық мәслихатының төрағасы Н. Булатов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________ А. Лагушина
2024 жылғы "6" мамырдағы
Мәслихаттың
2024 жылғы "6" мамырдағы
№ 93 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

поступлениям трансфертов – 541 488,8 тысяч тенге;
2) затраты – 617 765,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -20 037,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20 037,4 тысяч тенге.";
приложения 22, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Узункольского районного маслихата Н. Булатов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования"
______________ А. Лагушина
"6" мая 2024 года
Приложение 1
к решению маслихата
от "6" мая 2024 года
№ 93
Приложение 22
к решению маслихата