Павлодар қаласы әкімінің 2024 жылғы 15 қаңтардағы "Павлодар қаласының және Павлодар қаласы елді мекендерінің аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімінің 2024 жылғы 16 қыркүйектегі № 8 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 – бабына сәйкес және жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайдың толық жойылуына байланысты, Павлодар қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қаласы әкімінің 2024 жылғы 15 қаңтардағы "Павлодар қаласының және Павлодар қаласы елді мекендерінің аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 1 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Д. Амановқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Х. Хабылбеков

О признании утратившим силу решения акима города Павлодара от 15 января 2024 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории города Павлодар и населенных пунктов города Павлодар"
Решение акима города Павлодара Павлодарской области от 16 сентября 2024 года № 8
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и в связи с полной ликвидацией чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба аким города Павлодара РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Павлодара от 15 января 2024 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории города Павлодар и населенных пунктов города Павлодар".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Аманова А.Д.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Х. Хабылбеков