Павлодар қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 104/11 "2024 - 2026 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2024 жылғы 26 қыркүйектегі № 175/20 шешімі
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының "2024 - 2026 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 104/11 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191126 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 - 2026 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 241 291 926 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 215 767 486 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 473 421 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 904 620 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 146 399 мың теңге;
2) шығындар – 250 874 500 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11 550 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 14 800 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 250 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 404 349 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 404 349 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9 998 473 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 998 473 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024 жылға арналған Павлодар қалалық бюджетінде қала кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеттеріне Павлодар қалалық бюджетінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде көзделгені ескерілсін:
Атамекен кентінің, Павлодар, Мойылды және Жетекші ауылдарының автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 160 105 мың теңге:
Мойылды, Жетекші және Павлодар ауылдарының, Атамекен кентінің және Кенжекөл ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға және көгалдандыруға – 355 150 мың теңге;
Жетекші ауылы, Атамекен кенті және Кенжекөл ауылдық округі жаңадан іске қосылатын дене шынықтыру және спорт ұйымдарын ұстауға – 19 481 мың теңге;
Мойылды, Жетекші және Павлодар ауылдары, Атамекен кенті және Кенжекөл ауылдық округі елді мекендерінің көшелерін жарықтандыруға – 153 042 мың теңге;
Мойылды, Жетекші ауылдары және Атамекен кентінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 65 650 мың теңге;

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 27 декабря 2023 года № 104/11 "О Павлодарском городском бюджете на 2024 – 2026 годы"
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 26 сентября 2024 года № 175/20
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата "О Павлодарском городском бюджете на 2024 – 2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 104/11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191126) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Павлодарский городской бюджет на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 241 291 926 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 215 767 486 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 473 421 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 904 620 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 146 399 тысяч тенге;
2) затраты – 250 874 500 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 550 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14 800 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 250 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 404 349 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 404 349 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 9 998 473 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 998 473 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в Павлодарском городском бюджете на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из Павлодарского городского бюджета бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел города в следующих объемах:
160 105 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог поселка Атамекен, сел Павлодарское, Мойылды и Жетекши;
355 150 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов сел Мойылды, Жетекши и Павлодарское, поселка Атамекен и Кенжекольского сельского округа;
19 481 тысяч тенге – на содержание вновь вводимых организаций физической культуры и спорта села Жетекши, поселка Атамекен и Кенжекольского сельского округа;
153 042 тысяч тенге – на освещение улиц населенных пунктов сел Мойылды, Жетекши и Павлодарское, поселка Атамекен и Кенжекольского сельского округа;
65 650 тысяч тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог сел Мойылды, Жетекши и поселка Атамекен;

Атамекен кенті және Кенжекөл ауылдық округінің ведомствоға бағынысты дене шынықтыру және спорт ұйымдарының күрделі шығыстарына – 28 368 мың теңге;
Павлодар, Мойылды, Жетекші ауылдары және Кенжекөл ауылдық округі мемлекеттік органдарының күрделі шығыстарына – 50 276 мың теңге;
Павлодар ауылы елді мекендерінің санитариялық тазалығын қамтамасыз етуге – 20 300 мың теңге;
Павлодар, Жетекши, Мойылды ауылдары, Кенжекөл ауылдық округі және Атамекен кентінің мемлекеттік органын ұстауға – 33 922 мың теңге;
Атамекен кентінің мәдени нысаналарын ұстауға – 15 199 мың теңге;
Атамекен кентінің жерлеу орындарын күтіп-ұстауға – 4 471 мың теңге;
Атамекен кентінің мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыруға – 2 228 мың теңге;
Атамекен кентінде автомобиль жолдарын салуға және қайта құруға – 500 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

28 368 тысяч тенге – на капитальные расходы подведомственных организаций физической культуры и спорта поселка Атамекен и Кенжекольского сельского округа;
50 276 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных органов сел Павлодарское, Мойылды, Жетекши и Кенжекольского сельского округа;
20 300 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов села Павлодарское;
33 922 тысяч тенге – на содержание государственного органа сел Павлодарское, Жетекши, Мойылды, Кенжекольского сельского округа и поселка Атамекен;
15 199 тысяч тенге – на содержание объектов культуры поселка Атамекен;
4 471 тысяча тенге – на содержание мест захоронений поселка Атамекен;
2 228 тысяч тенге – на организацию сохранения государственного жилищного фонда поселка Атамекен;
500 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию автомобильных дорог в поселке Атамекен.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно, приложению к настоящему решению.