Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2024 жылғы 19 маусымдағы № 5 шешімі. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2025 жылғы 17 ақпандағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 17.02.2025 № 4 (алғашқы ресми жарияланған кейін он жұмыс күні өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, төтенше жағдайлар министрінің міндетін атқарушының бұйрығымен бекітілген табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы Қазақстан Республикасының 2023 жылғы 10 мпя № 240 жағдайына ШЕШТІ:
1. Ақсу қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
Ескерту. 1-тармақ жана редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалаcы әкімінің 05.07.2024 № 6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Ақсу қаласы әкімінің орынбасары М.Б. Зенов тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Дүйсенбинов

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение акима города Аксу Павлодарской области от 19 июня 2024 года № 5. Утратило силу решением акима города Аксу Павлодарской области от 17 февраля 2025 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима города Аксу Павлодарской области от 17.02.2025 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" утвержденного приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240, РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба на территории города Аксу.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения акима города Аксу Павлодарской области от 05.07.2024 № 6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима города Аксу Зенова М.Б.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима города Аксу.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Дюсимбинов