Ақсу қалалық маслихатының 2023 жылғы 5 желтоқсандағы "2023 – 2024 жылдарға арналған Ақсу қаласы бойынша жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарды бекіту туралы" №76/10 шешімін жою туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 152/24 шешімі
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қалалық маслихатының 2023 жылғы 5 желтоқсандағы "2023 – 2024 жылдарға арналған Ақсу қаласы бойынша жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарды бекіту туралы" №76/10 шешімі жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қалалық мәслихатының төрағасы М. Омаргалиев

Об отмене решения Аксуского городского маслихата от 5 декабря 2023 года № 76/10 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по городу Аксу на 2023– 2024 годы"
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 25 сентября 2024 года № 152/24
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Аксуского городского маслихата от 5 декабря 2023 года № 76/10 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по городу Аксу на 2023– 2024 годы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аксуского городского маслихата М. Омаргалиев