Екібастұз қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 111/14 "2024 - 2026 жылдарға арналған Екібастұз қаласының ауылдық округтерінің, ауылдарының және поселкелерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2024 жылғы 10 сәуірдегі № 138/17 шешімі
Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІM ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Екібастұз қаласының ауылдық округтерінің, ауылдарының және поселкелерінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 111/14 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 190947 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Солнечный поселкесінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 148 802 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 106 465 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 842 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 41 495 мың теңге;
2) шығындар – 155 320 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 518 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 518 мың теңге.
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
2. 2024 – 2026 жылдарға арналған Шідерті поселкесінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 182 782 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 425 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 82 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 165 275 мың теңге;
2) шығындар – 183 023мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 241 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 241 мың теңге.
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 27 декабря 2023 года № 111/14 "О бюджете сельских округов, сел и поселков города Экибастуза на 2024 - 2026 годы"
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 10 апреля 2024 года № 138/17
Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата "О бюджете сельских округов, сел и поселков города Экибастузана 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 111/14 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 190947) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет поселка Солнечный на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 148 802 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 106 465 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 842 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 41 495 тысяч тенге;
2) затраты – 155 320 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 518 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 518 тысяч тенге.
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет поселка Шидерты на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 182 782 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 425 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 82 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 165 275 тысячи тенге;
2) затраты – 183 023 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -241 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 241 тысяча тенге.
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:

3. 2024 – 2026 жылдарға арналған Ақкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85 002 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 167 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 82 835 мың теңге;
2) шығындар – 85 055 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -53 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 53 мың теңге.
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
4. 2024 – 2026 жылдарға арналған Бәйет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59 543 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 850 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 55 693 мың теңге;
2) шығындар – 59 772 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 229 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 229 мың теңге.
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
5. 2024 – 2026 жылдарға арналған Теміржол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 181 030 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 226 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 170 804 мың теңге;
2) шығындар – 181 825 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;

3. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 85 002 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 167 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 82 835 тысяч тенге;
2) затраты – 85 055 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -53 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 53 тысячи тенге.
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
4. Утвердить бюджет Байетского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 543 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 850 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 55 693 тысячи тенге;
2) затраты – 59 772 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -229 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 229 тысяч тенге.
5) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
5. Утвердить бюджет Железнодорожного сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 181 030 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 226 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – 3 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 170 804 тысячи тенге;
2) затраты – 181 825 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;

6 590
Ақкөл ауылдық округінде ауылық елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыруға
3 500
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
85
автомобил жолдарына күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге
11 201
1.4
Бәйет ауылдық округі бюджетіне:
10 134
Бәйет ауылдық елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
4 000
Бәйет ауылдық округінде ауылық елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыруға
3 530
Атығай ауылына автомобил жолдарына күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге
2 500
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
104
1.5
Теміржол ауылдық округі бюджетіне
105 018
Кулакөл және Кұдайкөл ауылдарына шағын футбол алаңын ағымдағы жөндеуге
8 580
ауылық елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыруға
3 000
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
77
автомобил жолдарына күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге
93 361
1.6
Қоянды ауылдық округі бюджетіне:
11 938
Қоянды ауылдық округінде ауылық елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыруға
11 780
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
158
1.7
Сарықамыс ауылдық округі бюджетіне:
6 877
Сарықамыс ауылына жасанды жабынды және қоршаулары бар баскетбол алаңын орналастыруға
5 000
Қуандық ауылдық округінде ауылық елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыруға
1 800
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
77
1.8
Төрт-Құдық ауылдық округі бюджетіне:
18 330
Бозшакөл ауылдық елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
5 020
Төрт-Құдық ауылында мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыруға
4 660
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
85
автомобил жолдарына күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге
8 565
1.9
Екібастұз ауылдық округі бюджетіне:
27 866
Төртүй және Тай ауылдарында ауылық елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыруға
11 260
Төртүй және Тай ауылдарында автомобил жолдарына күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге

6 590
на освещение улиц населенных пунктов Аккольского сельского округа
3 500
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
85
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог
11 201
1.4
Бюджету Байетскому сельскому округу:
10 134
на обеспечение санитарии населенных пунктов села Байет
4 000
на освещение улиц населенных пунктов села Байет
3 530
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог села Атыгай
2 500
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
104
1.5
Бюджету Железнодорожному сельскому округу:
105 018
на текущий ремонт мини футбольного поля в селе Кулаколь и селе Кудайколь
8 580
на освещение улиц населенных пунктов
3 000
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
77
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных
93 361
1.6
Бюджету Қояндинскому сельскому округу:
11 938
на освещение улиц населенных пунктов Қоянды
11 780
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
158
1.7
Бюджету Сарыкамысскому сельскому округу:
6 877
на установку баскетбольной площадки с искусственным покрытием и ограждением в селе Сарыкамыс
5 000
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог села Куандык
1 800
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
77
1.8
Бюджету Торт-Кудуксому сельскому округу:
18 330
на обеспечение санитарии населенных пунктов села Бозщаколь
5 020
на организацию сохранения государственного жилищного фонда в селе Торт-Кудук
4 660
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
85
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных
8 565
1.9
Бюджету Экибастузскому сельскому округу:
27 866
на освещение улиц населенных пунктов сел Тортуй и Тай
11 260
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог сел Тортуй и Тай

1 500
Төртүй ауылына балалар ойын алаңын орналастыруға
15 000
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
106
1.10
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауылы бюджетіне:
5 130
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауылық елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыруға
5 010
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
120
1.11
Шиқылдақ ауылы бюджетіне:
5 171
Шиқылдақ ауылында шағын футбол алаңын ағымдағы жөндеуге
5 050
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
121

1 500
на установку детской игровой площадки селе Тортуй
15 000
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
106
1.10
Бюджету села имени академика Алькея Маргулана:
5 130
на освещение улиц населенных пунктов села имени академика Алькея Маргулана
5 010
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
120
1.11
Бюджету села Шиқылдақ:
5 171
на текущий ремонт мини футбольного поля в селе Шиқылдақ
5 050
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
121