"2024-2026 жылдарға арналған Қожамжар ауылдық округінің бюджеті туралы" Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 102/13 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 21 қарашадағы № 159/25 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Қожамжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қожамжар ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін.
1) кірістер - 118817 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 3927 мың теңге;
трансферттер түсімі - 114890 мың теңге;
2) шығындар - 119193 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -376 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 376 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ташенев
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2024 жылғы
21 қарашадағы

"О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 102/13 "О бюджете Кожамжарского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 21 ноября 2024 года № 159/25
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете Кожамжарского сельского округа на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 102/13 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кожамжарского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год следующих объемах:
1) доходы – 118817 тысяч тенге, в том числе:
нологовые поступления – 3927 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 114890 тысяч тенге:
2) затраты – 119193 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -376 тысяч тенге
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 376 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата
от 21 ноября 2024 года