2025-2027 жылдарға арналған Қараоба ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 175/28 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Қараоба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 62 570 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 13 244 мың теңге;
салық емес түсімдер - 106 мың теңге;
трансферттер түсімі - 49 220 мың теңге;
2) шығындар - 69 270 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 6700 мың теңге;

О бюджете Караобинского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 26 декабря 2024 года № 175/28.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Караобинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 62 570 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 13 244 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 106 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 49 220 тысяч тенге;
2) затраты - 69 270 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - 6700 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 6700 мың теңге;
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 18.03.2025 № 188/30 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихатының бюджет саясаты және облыстың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ташенев
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2024 жылғы
26 желтоқсандағы № 175/28
шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Қараоба ауылдық округінің бюджеті
(өзгерістермен)

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 6700 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 18.03.2025 № 188/30 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.
3. Вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
от 26 декабря 2024 года
№ 175/28
Бюджет Караобинского сельского округа на 2025 год
(с изменениями)