Баянауыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Ақсаң ауылдық округінің бюджеті туралы" № 102/13 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 шілдедегі № 183/21 шешімі
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Ақсаң ауылдық округінің бюджеті туралы" № 102/13 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақсаң ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 175606,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2331,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 173275,0 мың теңге;
2) шығындар – 177489,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1883,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 102/13 "О бюджете Аксанского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 31 июля 2024 года № 183/21
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 102/13 "О бюджете Аксанского сельского округа на 2024-2026 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксанского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 175606,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2331,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 173275,0 тысяч тенге;
2) затраты – 177489,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1883,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1883,0 мың теңге";
2) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл аудандық мәслихатының төрағасы Р. Мукашев
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
31 шілдедегі № 183/21
шешіміне қосымша
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
26 желтоқсандағы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1883,0 тысяч тенге";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Баянаульского районного маслихата Р. Мукашев
Приложение
к решению Баянаульского
районного маслихата
от 31 июля 2024 года
№ 183/21
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата
от 26 декабря 2023 года