2025-2027 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 253/28 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1004032,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 67260,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2131,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;

О бюджете Баянаульского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 30 декабря 2024 года № 253/28
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Баянаульского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 1004032,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 67260,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2131,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;