Железин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 84/8 "2024-2026 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 3 сәуірдегі № 102/8 шешімі
Железин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2023жылғы 28 желтоқсандағы № 84/8 "2024-2026 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191132 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40701 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7163 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 215 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33323мың теңге;
2) шығындар – 40934 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 233 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 233 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Алакөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 105009 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4539 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 95 мың теңге;
трансферттер түсімі – 100375 мың теңге;
2) шығындар – 105011 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2024-2026 жылдарға арналған Башмачин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50494 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5477 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 166 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44851 мың теңге;
2) шығындар – 50918 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 424 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 424 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024-2026 жылдарға арналған Веселорощин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 84/8 "О бюджете сельских округов Железинского района на 2024-2026 годы"
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 3 апреля 2024 года № 102/8
Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата "О бюджете сельских округов Железинского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 84/8 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191132) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 40701 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7163 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 215 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33323 тысячи тенге;
2) затраты – 40934 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 233 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 233 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Алакольского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 105009 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4539 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 95 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 100375 тысяч тенге;
2) затраты – 105011 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Башмачинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 50494 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5477 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 166 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44851 тысяча тенге;
2) затраты – 50918 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 424 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 424 тысячи тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Веселорощинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

1) кірістер – 51973 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5325 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 232 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46416 мың теңге;
2) шығындар – 52253 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 280 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 280 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024-2026 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 177480 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3914 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 154 мың теңге;
трансферттер түсімі – 173412мың теңге;
2) шығындар – 177481мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге.";
6-тармақжаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2024-2026 жылдарға арналған Железин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 309763 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 57189 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 353 мың теңге;
трансферттер түсімі – 252221мың теңге;
2) шығындар – 315698 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5935 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5935 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2024-2026 жылдарға арналған Қазақстан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70474 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7766 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 145 мың теңге;
трансферттер түсімі – 62563 мың теңге;
2) шығындар – 70721 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 247 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 247 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2024-2026 жылдарға арналған Лесной ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 51973тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5325 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 232 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 46416 тысяч тенге;
2) затраты – 52253 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 280 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 280 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 177480 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3914 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 154 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 173412 тысяч тенге;
2) затраты – 177481 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 тысяча тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Железинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 309763 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 57189 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 353 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 252221тысяча тенге;
2) затраты – 315698 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5935 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5935 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Казахстанского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 70474 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7766 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 145 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62563тысячи тенге;
2) затраты – 70721 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 247 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 247 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Лесного сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

1) кірістер – 52483 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4324 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 154 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48005 мың теңге;
2) шығындар – 52788мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 305 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 305 мың теңге.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2024-2026 жылдарға арналған Михайлов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 102154 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10093 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 159 мың теңге;
трансферттертүсімі – 91902 мың теңге;
2) шығындар – 108757 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6603 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6603 мың теңге.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2024-2026 жылдарға арналған Новомир ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42005 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3173 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 481 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38351мың теңге;
2) шығындар – 42006мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге.";
11-тармақжаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2024-2026 жылдарға арналған Озерный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40916 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1994 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 195 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38727 мың теңге;
2) шығындар – 40917 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге.";
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2024-2026 жылдарға арналған Прииртышск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 52483тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4324 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 154 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 48005тысяч тенге;
2) затраты – 52788 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 305 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 305тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –102154 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10093 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 159 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 91902тысячи тенге;
2) затраты – 108757 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6603 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6603 тысячи тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Новомирского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 42005 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3173 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 481 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 38351тысяча тенге;
2) затраты – 42006 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 тысяча тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Озерновского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 40916тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1994 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 195 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38727тысяч тенге;
2) затраты – 40917 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 тысяча тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Прииртышского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах: