Железин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 84/8 "2024-2026 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 маусымдағы № 122/8 шешімі
Железин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2023жылғы 28 желтоқсандағы № 84/8 "2024-2026 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191132 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40392 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7132 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 246 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33014мың теңге;
2) шығындар – 40625 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 233 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 233 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Алакөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 99086 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9433 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 95 мың теңге;
трансферттер түсімі – 89558 мың теңге;
2) шығындар – 99088 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2024-2026 жылдарға арналған Башмачин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49982 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5477 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 166 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44339 мың теңге;
2) шығындар – 50406 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 424 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 424 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024-2026 жылдарға арналған Веселорощин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 84/8 "О бюджете сельских округов Железинского района на 2024-2026 годы"
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 14 июня 2024 года № 122/8
Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата "О бюджете сельских округов Железинского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 84/8 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191132) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 40392 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7132 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 246 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33014 тысяч тенге;
2) затраты – 40625 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 233 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 233 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Алакольского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 99086 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9433 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 95 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89558 тысяч тенге;
2) затраты – 99088 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Башмачинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 49982 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5477 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 166 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44339 тысяч тенге;
2) затраты – 50406 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 424 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 424 тысячи тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Веселорощинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

1) кірістер – 52452 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5357 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 190 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46895 мың теңге;
2) шығындар – 52732 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 280 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 280 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024-2026 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 172576 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4059 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 204 мың теңге;
трансферттер түсімі – 168313мың теңге;
2) шығындар – 172577 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге.";
6-тармақжаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2024-2026 жылдарға арналған Железин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 372395 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 66079 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 605 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1091 мың теңге;
трансферттер түсімі – 304620мың теңге;
2) шығындар – 378330 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5935 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5935 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2024-2026 жылдарға арналған Қазақстан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65366 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9352 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 84 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55930 мың теңге;
2) шығындар – 65613 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 247 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 247 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

1) доходы – 52452тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5357 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 190 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46895 тысяч тенге;
2) затраты – 52732 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 280 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 280 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 172576 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4059 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 204 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 168313 тысяч тенге;
2) затраты – 172577 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 тысяча тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Железинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 372395 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 66079 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 605 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1091 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 304620тысяч тенге;
2) затраты – 378330 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5935 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5935 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Казахстанского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 65366 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9352 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 84 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 55930тысяч тенге;
2) затраты – 65613 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 247 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 247 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:

"8. 2024-2026 жылдарға арналған Лесной ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51183 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4324 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 154 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46705 мың теңге;
2) шығындар – 51528мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 345 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 345 мың теңге.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2024-2026 жылдарға арналған Михайлов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 116215 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10243 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 209 мың теңге;
трансферттертүсімі – 105763 мың теңге;
2) шығындар – 122818 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6603 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6603 мың теңге.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2024-2026 жылдарға арналған Новомир ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43127 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4295 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 481 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38351мың теңге;
2) шығындар – 43128мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге.";
11-тармақжаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2024-2026 жылдарға арналған Озерный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40922 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2859 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 195 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 707 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37161 мың теңге;
2) шығындар – 40918 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге.";
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"8. Утвердить бюджет Лесного сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 51183тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4324 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 154 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 46705тысяч тенге;
2) затраты – 51528 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 345 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 345тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –116215 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10243 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 209 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 105763тысячи тенге;
2) затраты – 122818 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6603 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6603 тысячи тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Новомирского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 43127 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4295 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 481 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 38351тысяча тенге;
2) затраты – 43128 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1тысяча тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Озерновского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 40922тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2859 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 195 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 707 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37161тысяча тенге;
2) затраты – 40918 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 тысяча тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:

"12. 2024-2026 жылдарға арналған Прииртышск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 287647 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11971 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 132 мың теңге;
трансферттер түсімі – 275544 мың теңге;
2) шығындар – 288089 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 442 мың теңге;

"12. Утвердить бюджет Прииртышского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 287647 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11971 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 132 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 275544тысячи тенге;
2) затраты – 288089 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 442 тысячи тенге;