Железин ауданы Железин ауылдық округінің Железинка ауылындағы көшелерді қайта атау туралы
Павлодар облысы Железин ауданы Железин ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 1 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес Железин ауылдық округінің Железинка ауылы халқының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 23 қарашадағы қорытындысы негізінде, Железин ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин ауданы Железинка ауылының келесі көшелерінің атауы өзгертілсін:
"70 лет октября" көшесі "Ахмет Байтұрсынұлы" көшесіне;
"Киров" көшесі "Нұрым Үсенов" көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Железин ауылдық округінің әкімі К. Айсаков

О переименовании улиц в селе Железинка Железинского сельского округа Железинского района
Решение акима Железинского сельского округа Железинского района Павлодарской области от 3 января 2024 года № 1
В соответствии с пунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Железинка Железинского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 23 ноября 2023 года, аким Железинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы с. Железинка Железинского района:
улицу "70 лет октября" на улицу "Ахмет Байтұрсынұлы";
улицу "Кирова" на улицу "Ңұрым Үсенов".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Железинского сельского округа К. Айсаков