Тереңкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы "2024 -2026 жылдарға арналған Тереңкөл ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 1/13 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 3 сәуірдегі № 1/17 шешімі
Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Тереңкөл ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 1/13 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 190980 болып тіркелген), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Байқоныс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 612 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 660 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 116 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50 836 мың теңге;
2) шығындар – 57 328 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 716 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 716 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Береговое ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 170 820 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 341 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 147 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 87 мың теңге;
трансферттер түсімі – 160 245 мың теңге;
2) шығындар – 176 853 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 033 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 033 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2024-2026 жылдарға арналған Жаңабет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 99 043 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 911 мың теңге;
трансферттер түсімі – 93 132 мың теңге;
2) шығындар – 113 125 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14 082 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 082 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Байконысского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 612 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 660 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 116 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 836 тысяч тенге;
2) затраты – 57 328 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 716 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 716 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Берегового сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 170 820 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 341 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 147 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 87 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 160 245 тысяч тенге;
2) затраты – 176 853 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 033 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 033 тысячи тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жаңабет на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 043 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 911 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 93 132 тысячи тенге;
2) затраты – 113 125 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 14 082 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 082 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:

"4. 2024-2026 жылдарға арналған Алтай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 830 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 933 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 74 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 233 мың теңге;
трансферттер түсімі – 61 590 мың теңге;
2) шығындар – 71 339 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 509 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 509 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024-2026 жылдарға арналған Әулиеағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 92 481 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 122 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 48 мың теңге;
трансферттер түсімі – 89 311 мың теңге;
2) шығындар – 95 615 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 134 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 134 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2024-2026 жылдарға арналған Жаңақұрылыс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 109 833 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 493 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 90 мың теңге;
трансферттер түсімі – 107 250 мың теңге;
2) шығындар – 110 026 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 193 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 193 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2024-2026 жылдарға арналған Ивановка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 315 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 950 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 154 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39 211 мың теңге;
2) шығындар – 43 242 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

"4. Утвердить бюджет сельского округа Алтай на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 830 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 933 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 74 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 233 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 61 590 тысяч тенге;
2) затраты – 71 339 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 509 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 509 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Әулиеағаш на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 92 481 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 122 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 48 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89 311 тысяч тенге;
2) затраты – 95 615 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 134 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 134 тысячи тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Жанакурлысского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 109 833 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 493 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 90 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 107 250 тысяч тенге;
2) затраты – 110 026 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 193 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 193 тысячи тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Ивановского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 315 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 950 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 154 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 39 211 тысяч тенге;
2) затраты – 43 242 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 927 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 927 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2024-2026 жылдарға арналған Калиновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 274 462 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 166 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 98 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 254 мың теңге;
трансферттер түсімі – 269 944 мың теңге;
2) шығындар – 275 291 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 829 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 829 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2024-2026 жылдарға арналған Октябрь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 561 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 676 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 885 мың теңге;
2) шығындар – 40 448 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 887 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 887 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2024-2026 жылдарға арналған Песчан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 124 202 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 349 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 202 мың теңге;
трансферттер түсімі – 108 651 мың теңге;
2) шығындар – 127 030 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 828 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 828 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2024-2026 жылдарға арналған Тереңкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 404 576 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 77 535 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 481 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 927 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 927 тысяч тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Калиновского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 274 462 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 166 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 98 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 254 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 269 944 тысячи тенге;
2) затраты – 275 291 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 829 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 829 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Октябрьского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 561 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 676 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 885 тысяч тенге;
2) затраты – 40 448 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 887 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 887 тысяч тенге.";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Песчанского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 124 202 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 349 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 202 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 108 651 тысяча тенге;
2) затраты – 127 030 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 828 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 828 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Теренкольского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 404 576 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 77 535 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 481 тысяча тенге;

негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 608 мың теңге;
трансферттер түсімі – 318 952 мың теңге;
2) шығындар – 416 538 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 11 962 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 962 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 12-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2024-2026 жылдарға арналған Томарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 585 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 873 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 68 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46 644 мың теңге;
2) шығындар – 53 200 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 615 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 615 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2024 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 505 601 мың теңге жалпы сомасында ескерілсін:
Байқоныс ауылдық округі 38 404 мың теңге;
Береговое ауылдық округі 34 583 мың теңге;
ауылдық округі Жаңабет 33 378 мың теңге;
ауылдық округі Алтай 28 842 мың теңге;
ауылдық округі Әулиеағаш 43 625 мың теңге;
Жаңақұрылыс ауылдық округі 41 586 мың теңге;
Ивановка ауылдық округі 34 306 мың теңге;
Калиновка ауылдық округі 32 021 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі 28 810 мың теңге;
Песчан ауылдық округі 87 983 мың теңге;
Тереңкөл ауылдық округі 68 470 мың теңге;
ауылдық округі Томарлы 33 593 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 14-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"14. 2024 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде ескерілсін:
237 856 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердің инженерлік инфрақұрылымы бойынша іс-шараларды іске асыруға;
569 915 мың теңге – елді мекендердің автомобиль жолдарына, көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге;
10 556 мың теңге – ауылдық елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға;
11 768 мың теңге – мемлекеттік органдардың ағымдағы шығыстарына;
1 234 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге.

поступления от продажи основного капитала – 3 608 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 318 952 тысячи тенге;
2) затраты – 416 538 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11 962 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 962 тысячи тенге.";
пункт 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет сельского округа Томарлы на 2024-2026 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 585 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 873 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 68 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46 644 тысячи тенге;
2) затраты – 53 200 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 615 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 615 тысяч тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Учесть в бюджете сельских округов на 2024 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 505 601 тысяча тенге:
Байконысский сельский округ 38 404 тысячи тенге;
Береговой сельский округ 34 583 тысячи тенге;
сельский округ Жаңабет 33 378 тысяч тенге;
сельский округ Алтай 28 842 тысячи тенге;
сельский округ Әулиеағаш 43 625 тысяч тенге;
Жанакурлысский сельский округ 41 586 тысяч тенге;
Ивановский сельский округ 34 306 тысяч тенге;
Калиновский сельский округ 32 021 тысяча тенге;
Октябрьский сельский округ 28 810 тысяч тенге;
Песчанский сельский округ 87 983 тысячи тенге;
Теренкольский сельский округ 68 470 тысяч тенге;
сельский округ Томарлы 33 593 тысячи тенге.";
пункт 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"14. Учесть целевые текущие трансферты на 2024 год в бюджете сельских округов в следующих размерах:
237 856 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
569 915 тысяч тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов автомобильных дорог, улиц населенных пунктов;
10 556 тысяч тенге – на освещение улиц сельских населенных пунктов;
11 768 тысяч тенге – на текущие расходы государственных органов;
1 234 тысячи тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;

2 675 мың теңге- қазыналық кәсіпорындардың ағымдағы шығыстарына;
199 мың тенге - қазыналық кәсіпорындарының күрделі шығыстарына;
50 мың теңге - мемлекеттік органдардың күрделі шығыстарына;
2 000 мың теңге - ауылдық елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету үшін;
30 797 мың теңге- ауылдық елді мекендерді абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге;
2 000 мың теңге- ауылдық елді мекендердің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 35, 36 -қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2 675 тысяч тенге – на текущие расходы казенных предприятий;
199 тысяч тенге – на капитальные расходы казенных предприятий;
50 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных органов;
2 000 тысяч тенге – на обеспечение санитарии сельских населенных пунктов;
30 797 тысяч тенге – на проведение работ по благоустройству сельских населенных пунктов;
2 000 тысяч тенге – на обеспечения функционирования автомобильных дорог сельских населенных пунктов.";
приложения 1, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 35, 36 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 к настоящему решению.