1) кірістер – 66 166 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 933 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 74 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 233 мың теңге;
трансферттер түсімі – 58 926 мың теңге;
2) шығындар – 68 675 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 509 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 509 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024-2026 жылдарға арналған Әулиеағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84 322 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 669 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 48 мың теңге;
трансферттер түсімі – 79 605 мың теңге;
2) шығындар – 87 456 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 134 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 134 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2024-2026 жылдарға арналған Жаңақұрылыс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 108 353 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 971 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 114 мың теңге;
трансферттер түсімі – 105 268 мың теңге;
2) шығындар – 108 546 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 193 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 193 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2024-2026 жылдарға арналған Ивановка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 588 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 980 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 81 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 527 мың теңге;
2) шығындар – 47 515 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 927 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 927 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

1) доходы – 66 166 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 933 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 74 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 233 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 58 926 тысяч тенге;
2) затраты – 68 675 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 509 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 509 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Әулиеағаш на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 84 322 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 669 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 48 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 79 605 тысяч тенге;
2) затраты – 87 456 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 134 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 134 тысячи тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Жанакурлысского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 108 353 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 971 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 114 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 105 268 тысяч тенге;
2) затраты – 108 546 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 193 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 193 тысячи тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Ивановского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 588 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 980 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 81 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 36 527 тысяч тенге;
2) затраты – 47 515 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 927 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 927 тысяч тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:

"8. 2024-2026 жылдарға арналған Калиновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 271 849 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 469 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 98 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 254 мың теңге;
трансферттер түсімі – 267 028 мың теңге;
2) шығындар – 272 678 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 829 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 829 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2024-2026 жылдарға арналған Октябрь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 401 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 516 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 885 мың теңге;
2) шығындар – 46 288 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 887 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 887 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2024-2026 жылдарға арналған Песчан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 120 923 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 450 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 444 мың теңге;
трансферттер түсімі – 105 028 мың теңге;
2) шығындар – 123 751 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 828 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 828 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2024-2026 жылдарға арналған Тереңкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 371 957 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 80 474 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 481 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 608 мың теңге;
трансферттер түсімі – 283 394 мың теңге;
2) шығындар – 383 919 мың теңге;

"8. Утвердить бюджет Калиновского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 271 849 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 469 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 98 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 254 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 267 028 тысяч тенге;
2) затраты – 272 678 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 829 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 829 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Октябрьского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 401 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 516 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 885 тысяч тенге;
2) затраты – 46 288 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 887 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 887 тысяч тенге.";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Песчанского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 120 923 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 450 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 444 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 105 028 тысяч тенге;
2) затраты – 123 751 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 828 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 828 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Теренкольского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 371 957 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 80 474 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 481 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 608 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 283 394 тысячи тенге;
2) затраты – 383 919 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 11 962 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 962 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 12-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2024-2026 жылдарға арналған Томарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 061 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 332 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 85 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46 644 мың теңге;
2) шығындар – 53 676 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 615 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 615 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 14-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"14. 2024 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде ескерілсін:
234 940 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердің инженерлік инфрақұрылымы бойынша іс-шараларды іске асыруға;
493 474 мың теңге – елді мекендердің автомобиль жолдарына, көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге;
15 131 мың теңге – ауылдық елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға;
13 988 мың теңге – мемлекеттік органдардың ағымдағы шығыстарына;
1 234 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге.
2 675 мың теңге- қазыналық кәсіпорындардың ағымдағы шығыстарына;
199 мың тенге - қазыналық кәсіпорындарының күрделі шығыстарына;
22 мың теңге - мемлекеттік органдардың күрделі шығыстарына;
1 431 мың теңге - ауылдық елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету үшін;
35 708 мың теңге- ауылдық елді мекендерді абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге;
1 600 мың теңге- ауылдық елді мекендердің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 -қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11 962 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 962 тысячи тенге.";
пункт 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет сельского округа Томарлы на 2024-2026 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 061 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 332 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 85 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46 644 тысячи тенге;
2) затраты – 53 676 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 615 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 615 тысяч тенге.";
пункт 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"14. Учесть целевые текущие трансферты на 2024 год в бюджете сельских округов в следующих размерах:
234 940 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
493 474 тысячи тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов автомобильных дорог, улиц населенных пунктов;
15 131 тысяча тенге – на освещение улиц сельских населенных пунктов;
13 988 тысяч тенге – на текущие расходы государственных органов;
1 234 тысячи тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
2 675 тысяч тенге – на текущие расходы казенных предприятий;
199 тысяч тенге – на капитальные расходы казенных предприятий;
22 тысячи тенге – на капитальные расходы государственных органов;
1 431 тысяча тенге – на обеспечение санитарии сельских населенных пунктов;
35 708 тысяч тенге – на проведение работ по благоустройству сельских населенных пунктов;
1 600 тысяч тенге – на обеспечения функционирования автомобильных дорог сельских населенных пунктов.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.